خرید الروند

ELROND (EGLD)
  • EGLDکد
  • 49رتبه

الروند (Elrond) يک پروتکل بلاکچين است که قصد دارد با استفاده از شاردينگ معاملات بسيار سريع را ممکن کند. اين پروژه خود را به عنوان يک اکوسيستم فناوري براي اينترنت جديد توصيف مي کند، که شامل فين تک، ديفاي و اينترنت اشيا مي شود. از الروند براي اولين بار در آگوست 2019 صحبت شد و شبکه اصلي آن در ژوئيه سال 2020 فعال شد. گفته مي شود پلتفرم اجراي قراردادهاي هوشمند الروند قابليت پردازش 15000 تراکنش در ثانيه، با تأخير شش ثانيه اي و کارمزد 0.001 دلاري را دارد. بلاکچين الروند داراي يک توکن بومي است که با نام eGold يا EGLD شناخته مي شود، که براي پرداخت هزينه هاي شبکه، استيکينگ و پاداش دهي به اعتبارسنج ها استفاده مي شود.
موسسان الروند چه کساني هستند؟
الروند در اواخر سال 2017 توسط برادران بنيامين و لوسيان مينکو (Beniamin and Lucian Mincu) به همراه لوسيان تودئا (Lucian Todea) به عنوان راهکاري براي حل مشکل مقياس پذيري بلاکچين، که به نظر آنها مهمترين مشکل پيش روي اين صنعت است، تأسيس شد.
چه چيزي الروند را منحصر به فرد مي کند؟
الروند خود را به عنوان يک پلتفرم بلاکچين براي اقتصاد اينترنت جديد، ديفاي و ابزاري براي شرکت ها توصيف مي کند. يکي از نقاط قوت اصلي الروند مقياس پذيري بالاي آن است. گفته مي شود که الروند اولين شبکه بلاکچيني است که در آن حالت شاردينگ به طور کامل بکارگرفته شده است. طبق وايت پيپر اين پروژه، الروند به دنبال ايجاد اکوسيستم خود و تاسيس EGLD به عنوان يک دارايي با ارزش است. براي دستيابي به اين هدف، شبکه الروند بر روي 2،169 گره اعتبارسنج به چهار شارد تقسيم شده است: سه شارد اجرايي که هر يک قابليت پردازش 5400 تراکنش در ثانيه را دارد. و شارد ديگر، شارد هماهنگ کننده است که Metachain نام گذاري شده است. به منظور گسترش استفاده از الروند، اين پروژه همچنين از توسعه دهندگان سازگار فعال در بستر اين پلتفرم پشتيباني مي کند و به آنها 30? از کارمزدهاي قراردادهاي هوشمند را به عنوان حق امتياز پرداخت مي کند. کاربران گرامی، جهت خرید الروند می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.

icon قیمت خرید اکنون:2,297,990
iconقیمت فروش اکنون:2,369,990
الروند
change-teather
تومان
الروند
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد

الروند چیست ؟

الروند یک پروتکل بلاکچین است که به دنبال ارائه سرعت تراکنش بسیار سریع با استفاده از اشتراک گذاری است. این پروژه خود را به عنوان یک اکوسیستم فناوری برای اینترنت جدید توصیف می کند که شامل فین تک، امور مالی غیرمتمرکز و اینترنت اشیا است. طبق گزارش ها، پلتفرم اجرای قراردادهای هوشمند آن قادر به انجام 15000 تراکنش در ثانیهبا تاخیر شش ثانیه ای و هزینه تراکنش 0.001 دلار است.

شبکه الروند به جامعه و شرکت کنندگان فعال با توکن های EGLD پاداش می دهد. EGLD یا طلای الکترونیکی، توکن بومی الروند است. این به عنوان یک ذخیره ارزش برای پرداخت هزینه استفاده از شبکه عمل می کند. این سکه همچنین به عنوان وسیله ای برای تبادل بین کاربران پلتفرم و اعتباردهندگان عمل می کند. کاربران هزینه تراکنش را در EGLD می پردازند و اعتباردهنده ها خدمات ارائه می دهند.

الروند به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا قراردادهای هوشمند، پروتکل ها و dApps را روی پلتفرم مستقر کنند. این به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا هر گونه اقدام شبکه را انجام دهند. الرونداز طریق جوایز استیکینگ و اعتبارسنجی، و همچنین هزینه های تراکنش، شبکه الروند را مدیریت می کند. به علاوه، الروند دارای عملکرد یک توکن حاکمیتی است، بنابراین دارندگان آن می توانند در مورد تصمیمات شبکه رای دهند. الروند اولین بار در آگوست 2019 معرفی شد و شبکه اصلی آن در جولای 2020 فعال شد.