چگونه اعتماد کنم ؟

چگونه می توان به ارزینجا اعتماد کنیم؟

اعتبار صرافی ها معمولا از روی نظرات مشتریان، استفاده از درگاه های بانکی (که نیاز به تایید هویت محضری دارد) شماره تماس ها و پشتیبانی محرز می شود.

صرافی ها پورتال هایی هستند که دنیای ما را با دنیای ارزهای دیجیتال مرتبط می سازند، صرافی های بسیاری برای انجام این کار وجود دارند و از آنجا که قانونی برای ارزهای دیجیتال در کشور تصویب نشده است قبل از انتخاب آن ها باید به نکات مهمی توجه کرد ، که در اینجا علت اعتماد به ارزینجا را ذکر میکنیم:

امنیت:

ارزینجا از آخرین استانداردهای امنیت استفاده کرده و با تست های نفوذ از امنیت مطمئن می باشد. همیشه صرافی را انتخاب کنید که به‌ نوعی از شما شناسه تائید هویت می‌خواهد. اگرچه این کار ممکن است زمان‌بر باشد، اما به همین علت، معامله شما در این صرافی در مقایسه با یک صرافی ناشناس، صد برابر امن‌تر می‌شود.
 تمامی کاربران در ارزینجا  تایید هویت می شوند تا امنیت خرید و فروش آنها افزایش یابد.


اعتبار و سابقه:

ارزینجا از سال 97 شروع به فعالیت کرده است و با توجه به سابقه درخشان و رضایت مشتریان جزء صرافی های معتبر در عرصه ارز دیجیتال شناخته شده است.

 

نرخ مبادلات:

صرافی‌های مختلف ممکن است نرخ‌های متفاوتی داشته باشند که باید حتماً آن را در نظر داشته باشید. ارزینجا با کمترین کارمزد بهترین قیمت در خرید و فروش ارزهای دیجیتال را ارائه کرده است.

 

پشتیبانی آنلاین:

در هفت روزه هفته و 24 ساعته به صورت اتوماتیک در تلاشیم بهترین پشتیبانی مناسب را ایجاد کنیم. و از دیگر موارد آن میتوان :داشتن دفتر فیزیکی   داشتن تیم فنی و اپلیکیشن را نام برد. که توانسته جزء موفق ترین مجموعه های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال در کشور گردد. و در نهایت اعتبار صرافی ها معمولا از روی نظرات مشتریان، استفاده از درگاه های بانکی (که نیاز به تایید هویت محضری دارد) شماره تماس ها و پشتیبانی محرض می شود.