چگونه اعتماد کنم ؟

چگونه می توان به ارزینجا اعتماد کنیم؟

اعتبار صرافی ها معمولا از روی نظرات مشتریان، استفاده از درگاه های بانکی (که نیاز به تایید هویت محضری دارد) شماره تماس ها و پشتیبانی محرز می شود.

صرافی ها پورتال هایی هستند که دنیای ما را با دنیای ارزهای دیجیتال مرتبط می سازند، صرافی های بسیاری برای انجام این کار وجود دارند و از آنجا که قانونی برای ارزهای دیجیتال در کشور تصویب نشده است قبل از انتخاب آن ها باید به نکات مهمی توجه کرد ، که در اینجا علت اعتماد به ارزینجا را ذکر میکنیم:

امنیت:

ارزینجا از آخرین استانداردهای امنیت استفاده کرده و با تست های نفوذ از امنیت مطمئن می باشد. همیشه صرافی را انتخاب کنید که به‌ نوعی از شما شناسه تائید هویت می‌خواهد. اگرچه این کار ممکن است زمان‌بر باشد، اما به همین علت، معامله شما در این صرافی در مقایسه با یک صرافی ناشناس، صد برابر امن‌تر می‌شود.
 تمامی کاربران در ارزینجا  تایید هویت می شوند تا امنیت خرید و فروش آنها افزایش یابد.


اعتبار و سابقه:

ارزینجا از سال 96 شروع به فعالیت کرده است و با توجه به سابقه درخشان و رضایت مشتریان جزء صرافی های معتبر در عرصه ارز دیجیتال شناخته شده است.

 

نرخ مبادلات:

صرافی‌های مختلف ممکن است نرخ‌های متفاوتی داشته باشند که باید حتماً آن را در نظر داشته باشید. ارزینجا سعی بر این دارد تا همواره بهترین قیمت در خرید و فروش ارزهای دیجیتال را ارائه نماید.

 

پشتیبانی آنلاین:

خدمات پشتیبانی ارزینجا به صورت مداوم در ایام هفته حتی روزهای تعطیل از ساعت 9 الی 2 بامداد انجام میگیرد. ارزینجا تلاش میکند همواره بتواند خدمات خود را در بالاترین سطح به کاربران گرامی ارائه نماید به همین جهت راهکارهای مختلفی مانند سیستم تیکتینگ، چت آنلاین، تماس تلفنی را به کلیه کاربران ارائه می نماید به همین جهت ارزینجا توانسته جزء موفق ترین مجموعه های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال در کشور خود را معرفی نماید.