خرید سینگولاریتی نت

SingularityNET (AGI)
  • AGIکد
  • 289رتبه

سينگيولريتي نت (AGI) که براي اولين بار در سال 2017 معرفي شد، يک پلتفرم مبتني بر بلاکچين است که به همه کاربران اين امکان را مي دهد تا به لطف بازار هوش مصنوعي قابل دسترس خود در سطح جهان، به راحتي با ايجاد خدمات هوش مصنوعي (AI) درآمدزايي کند. در بازار سينگيولريتي نت، کاربران مي توانند انواع مختلف از خدمات هوش مصنوعي ارايه شده را بررسي کرده و با استفاده از توکن بومي اين پلتفرم به نام AGI خريداري کنند. سينگيولريتي نت از تيم گسترده اي از دانشمندان، توسعه دهندگان، محققان و مهندسان هوش مصنوعي تشکيل شده است. اين پلتفرم توسط دکتر بن گوئرتزل (Dr. Ben Goertzel) (مديرعامل و دانشمند ارشد اين پلتفرم) همراه با سيمون جياکوملي (Simone Giacomelli) و دکتر ديويد هانسون (Dr. David Hanson) تاسيس شد. سينگيولريتي نت اولين بستري است که فروش ابزارهاي هوش مصنوعي و کتابخانه هاي توسعه دهندگان را تسهيل مي کند و در عين حال به خريداران اين امکان را مي دهد که از سرويس هاي ارائه شده، محصول متناسب با نيازهاي خود را بررسي و انتخاب کنند.   علاوه بر اين، کساني که به خدمات AI خاصي نياز دارند، مي توانند با متخصصين هوش مصنوعي سينگيولريتي نت ارتباط برقرار کرده و ابزار خاص خود را سفارش بدهند. کاربران گرامی، جهت خرید سینگولاریتی نت می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.

icon قیمت خرید اکنون:0
iconقیمت فروش اکنون:0
سینگولاریتی نت
change-teather
تومان
سینگولاریتی نت
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد

سینگولاریتی نت (AGIX) چیست؟

سینگولاریتی نت یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین است که به هر کسی اجازه می‌دهد تا به لطف بازار هوش مصنوعی در سطح جهانی، خدمات هوش مصنوعی را به راحتی ایجاد، اشتراک‌گذاری و از طریق آن کسب درآمد کند.

از طریق بازارسینگولاریتی نت، کاربران می توانند با استفاده از AGIX، توکن ابزاری بومی پلتفرم، انواع خدمات هوش مصنوعی را مرور، آزمایش و خریداری کنند. علاوه بر این، این بازار نشان دهنده یک خروجی است که توسعه دهندگان هوش مصنوعی می توانند از آن برای انتشار و فروش ابزارهای هوش مصنوعی خود استفاده کنند و به راحتی عملکرد آنها را ردیابی کنند.

تیم سازندهسینگولاریتی نت پیشگام توسعه هوش مصنوعی به نام سوفیا بود. هدف سینگولاریتی نتاین است که سوفیا را قادر به درک کامل زبان انسان کند و به توسعه OpenCog ادامه دهد. OpenCog یک چهارچوب هوش مصنوعی بوده که امیدوار است در نهایت به وضعیتی به نام «هوش عمومی پیشرفته» یعنی هوش مصنوعی در سطح انسان (یا فراتر از آن) دست یابد.

این پلتفرم برای اولین بار در سال 2017 معرفی شد و عرضه اولیه سکه (ICO) را در دسامبر همان سال تکمیل کرد و تنها در یک دقیقه 36 میلیون دلار جمع آوری کرد.