اپلیکیشن موبایل ارزینجا را دانلــود و نصـب کنید

دانلود نسخه اندروید:
دانلود نسخه iOS:

اپلیکیشن ارزینجا

با پلتفرم همراه ارزینجا در هر لحظه از شبانه روز میتوانید معامله کنید


ارزینجا اپلیکیشن موبایل خود را جهت سهولت دسترسی و تسریع در فرایند معاملات شما کاربران گرامی ارائه کرده است. با نصب این اپلیکیشن شما میتوانید از قیمت های لحظه ای مطلع شده و در زمان های حساس خرید و فروش های خود را بصورت آنی ثبت نمایید و بتوانید روند سفارشات خود را در گوشی همراه مشاهده نمایید. نگران کیف پول نباشید، در ارزینجا سیستم های کیف پول داخلی با امنیت ۱۰۰ %طراحی و توسعه داده شده است با نصب این اپلیکیشن شما میتوانید از امکانات خرید و فروش و تبدیل آنی ارزها و کیف ارزینجا .استفاده نمایید

ویدئوی معرفی اپلیکیشن ارزینجا

قابلیت‌های مهم اپلیکیشن ارزینجا

با اپلیکیشن ارزینجا هیچ فرصتی را از دست ندهید.

پیشخوان


در بخش پیشخوان اپلیکشن ارزینجا، در سطر اول میتوانید پرتفوی خود از جمله تعداد کل خرید و فروش و سفارشات خود را مشاهده فرمایید و در سطر بعدی میتوانید به لیست تمامی ارزهای موجود در صرافی ارزینجا دسترسی داشته باشید. در پیشخوان قیمت ها را لحظه ای دنبال کنید، لیست ارزهای مورد علاقه خود را ایجاد نمایید و همیشه از وضعیت قیمت ها مطلع باشید.

کیف پول


کیف ارزینجا، با امنیت فوق پیشرفته و سرویس دهی ۲۴ ساعته قابلیت نگهداری دارایی شما به صورت ایمن را دارد. به راحتی میتوانید از کیف پول ارزینجا استفاده نمایید و نیازی به کار کردن با کیف پولهای ارز دیجیتال خارجی ندارید که برخی از آنها کاربران ایرانی را تحریم میکنند یا رابط کاربری پیچیدهای دارند.

تبدیل آنی ارزهای دیجیتال


از طریق تبدیل میتوانید ارز دلخواه خود را با کمترین کارمزد (۰.۳ درصد) و در کسری از ثانیه به ارز دیجیتال مورد نظر تبدیل نمایید. به معاملهای که بتوانید در آن ۲ ارز دیجیتال را مستقیماً به یکدیگر تبدیل کنید، سوآپ یا تبدیل گفته میشود. استفاده از این قابلیت میتواند هزینه معاملات شما را کاهش دهد.

خرید و فروش


ارزینجا با سابقه بیش از ۴ سال امکان دسترسی به بازار حرفه ای با نرخ های جهانی را با سهولت فراهم ساخته است. با اپلیکیشن ارزینجا امکان دسترسی به خرید و فروش بیش از ۴۰۰ رمزارز مطرح بازار را دارید. شما به راحتی و در سریعترین زمان میتوانید ارز مدنظر خود را خریداری کنید و به صورت آنی به فروش برسانید.

تاریخچه


با کمک این اپلیکیشن شما قادر هستید که سفارشات خرید، فروش و تبدیل خود را مدیریت کنید. وبه تمامی جزئیات معاملات خود به صورت جامع دسترسی داشته باشید.

icon
بیش از ۴۰۰ ارز رمزنگاری
ارز های قابل خرید و فروش
icon
بیتکوین
بیشترین خرید
icon
اتریوم
بیشترین فروش
icon
73%خرید و27%فروش
نسبت معاملات وب سایت