آوالانچ خود را برای یک طوفان دیگر آماده می کند!

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

آوالانچ خود را برای یک طوفان دیگر آماده می کند! آوالانچ اخیرا موفق شد به بالاترین سطح خود یعنی 75.32 دلار صعود کند. این رمزارز توانایی هایش را در قراردادهای هوشمند به رخ رقبای خود کشیده و به یک تهدید جدی برای اتریوم تبدیل شده است. طبق اعلام وبسایت این پروژه، این پروتکل لایه یک […]

آوالانچ خود را برای یک طوفان دیگر آماده می کند!

آوالانچ خود را برای یک طوفان دیگر آماده می کند!

آوالانچ اخیرا موفق شد به بالاترین سطح خود یعنی 75.32 دلار صعود کند. این رمزارز توانایی هایش را در قراردادهای هوشمند به رخ رقبای خود کشیده و به یک تهدید جدی برای اتریوم تبدیل شده است. طبق اعلام وبسایت این پروژه، این پروتکل لایه یک قادر به پردازش 4500 تراکنش در ثانیه است.

داده ها نشان می دهند که AVAX موفق شده با رشد بیش از 135 درصد قیمت خود را از کف 32.10 دلار ثبت شده در 7 سپتامبر به اوج جدید خود یعنی 75.32 دلار افزایش بدهد. همزمان با این رشد نجومی، حجم معاملات نیز با 200٪ افزایش به 2.8 میلیارد دلار رسیده است.

نمودار AVAX

نمودار AVAX

از جمله دلایل رشد چشمگیر AVAX می توان به سرمایه گذاری 230 میلیون دلاری توسط صندوق های سرمایه گذاری، سیل عظیم نقدینگی و ارتقا و ادغام های جدید اشاره کرد.

حمایت صندوق های سرمایه گذاری

یکی از دلایلی که در رشد آوالانچ تاثیرگذار بوده، حضور صندوق های سرمایه گذاری بزرگی همچون پالیچین کاپیتال (Polychain Capital)، تری اروز کاپیتال (Three Arrows Capital) و دراگون فلای (Dragonfly) در یک برنامه سرمایه گذاری به ارزش 230 میلیون دلار بوده است.

تا به امروز، این بزرگترین سرمایه گذاری در این پروژه بوده است. این مهم نشان می دهد که بازیگران نهادی به این رقیب اتریوم بسیار علاقه مند شده اند.

یکی از مزیت های AVAX این است که این پروژه با اتریوم کاملا سازگار است. به این معنی که تمامی توکن ها و پروژه هایی که در بستر اتریوم فعالیت می کنند، می توانند به AVAX مهاجرت کرده و از قابلیت ها و تراکنش های ارزان این پروژه بهره مند شوند.

مهاجرت نقدینگی و افزایش ارزش کل قفل شده

دلیل دومی که در رشد آوالانچ نقش داشته، تداوم مهاجرت دارایی ها از شبکه هایی مانند اتریوم به AVAX برای حضور در اکوسیستم دیفای رو به گسترش این پروژه بوده است.

اثبات مهاجرت دارایی ها را می توان در میزان ارزش کل قفل شده یافت. به گزارش دیفای لاما (Defi Llama)، ارزش کل قفل شده در AVAX از 19 آگوست روند صعودی داشته و اخیرا با صعود به 2.17 میلیارد دلار به اوج خود رسیده است.

ارزش کل قفل شده

ارزش کل قفل شده

همکاری ها و ادغام ها

عامل سوم در موفقیت آوالانچ انتشار اخبار مبنی بر همکاری ها و ادغام های جدید بوده است، که این پروژه را در معرض توجه سرمایه گذاران قرار داده است.

به لطف همکاری با شرکت ورزشی تاپس (Topps) و راه اندازی توکن های NFT خود در AVAX، اکوسیستم توکن های غیرقابل معاوضه این پروژه شاهد رشد محسوسی بوده است.

یک نکته بسیار مهم این است که اخیرا جامعه آوه به عنوان یکی از بزرگترین پروتکل های دیفای، در حال بررسی راه اندازی این رمزارز در اکوسیستم AVAX است. در صورتی که جامعه آوه به این تصمیم رای مثبت بدهد، قطعا ارزش کل قفل شده این پروتکل رشد بسیاری را تجربه خواهد کرد. بنابراین باید انتظار صعود AVAX به قله های بلندتری را به زودی داشت.

به نظر شما صعود AVAX تا کجا ادامه خواهد داشت؟

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx