بیتفینکس: احتمالا ریزش‌های بیت‌کوین در روز چهارشنبه به اتمام برسد

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

بیتفینکس: احتمالا ریزش‌های بیت‌کوین در روز چهارشنبه به اتمام برسد بیت‌کوین در روز اخیر ریزش داشت. زیرا خریداران به صف شده‌اند تا در جلسه فدرال رزرو در روز چهارشنبه اقدام به خرید کنند. در 14 دسامبر، تقاضا در صرافی بزرگ بیتفینکس(Bitfinex) در حال افزایش است که نشان می‌دهد بازار اعتقاد دارد BTC/USD صعودی است. زمان […]

بیتفینکس

بیتفینکس: احتمالا ریزش‌های بیت‌کوین در روز چهارشنبه به اتمام برسد

بیت‌کوین در روز اخیر ریزش داشت. زیرا خریداران به صف شده‌اند تا در جلسه فدرال رزرو در روز چهارشنبه اقدام به خرید کنند. در 14 دسامبر، تقاضا در صرافی بزرگ بیتفینکس(Bitfinex) در حال افزایش است که نشان می‌دهد بازار اعتقاد دارد BTC/USD صعودی است.

زمان آن رسیده تا به شایعات گوش نکنیم و منتظر خبرها باشیم.

فدرال رزرو اطلاعات بسیار مهمی در رابطه با خرید دارایی‌ها، شکلی از تسهیل کمی (quantitative easing)، و تورم در آینده اعلام می‌کند. شک و شبهه‌ها در رابطه با اثر کوبنده این جلسه بر بازارهای سنتی و رمزارزها در حال افزایش است.

اطلاعات حاصل از سفارشات بیتفینکس  نشان می‌دهد که معامله‌گران بیت‌کوین منتظر انتشار خبر هستند.

به گزارش کوین‌تلگراف، تیپرینگ دارایی‌های فدرال رزرو موجب کاهش نقدینگی می‌شود، و سرعت بخشیدن به این فرایند، تاثیر منفی بر دارایی‌های ریسکی مانند بیت‌کوین دارد; و تا زمانی که سیاست‌های انقباضی کمرنگ‌تر نشود، این روند ادامه خواهد داشت.

با این حال در کوتاه مدت، افزایش خرید مردم به دلیل انتشار داده‌های تورم در ماه گذشته اتفاق افتاد، که این امر موجب افزایش قیمت کوتاه مدت BTC شد.

تریدرهای بیتفینکس در روز سه شنبه در قیمت‌های 44،500 و 46،000 منتظر خرید این دارایی هستند.

 

همانطور که توسط متریال ساینتیست (Material Scientist) گزارش شد; تعداد زیادی از معمامله گران از ماه اکتبر دارایی‌های خود را به صورت مستمر فروخته‌اند.

متریال ساینتیست در توییتر چنین گفت:

آن‌ها از ماه اکتبر، یک ریزش را هم نخریده‌اند و در تمام این مدت دارایی‌های خود را فروخته‌‍اند.

اگرچه استثناهایی نیز وجود دارد. نهنگ‌ها، بیشترین گروهی که در صرافی‌ها فعالیت داشتند، تمایل خود را به خرید نشان داده‌اند. در حال حاضر با توجه به داده‌ها، مقاومت 60،000 دلار همچنان با گذشت زمان در حال قویتر شدن است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx