ایلان ماسک: سیاست تورمی دوج کوین از هر رمزارزی بهتر است

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

ایلان ماسک: سیاست تورمی دوج کوین از هر رمزارزی بهتر است ایلان ماسک بار دیگر از دارایی دیجیتال با مضمون سگ یعنی دوج کوین را حمایت کرد. در یک مصاحبه‌ای که اخیرا Lex Fridman با ایلان ماسک انجام داد، مدیر تسلا گفت مکانیسم‌های داخلی این میم کوین محبوب موجب شده است تا نسبت به رمزارز […]

ایلان ماسک: سیاست تورمی دوج کوین از هر رمزارزی بهتر است

ایلان ماسک: سیاست تورمی دوج کوین از هر رمزارزی بهتر است

ایلان ماسک بار دیگر از دارایی دیجیتال با مضمون سگ یعنی دوج کوین را حمایت کرد.

در یک مصاحبه‌ای که اخیرا Lex Fridman با ایلان ماسک انجام داد، مدیر تسلا گفت مکانیسم‌های داخلی این میم کوین محبوب موجب شده است تا نسبت به رمزارز پیشرو بازار یعنی بیت کوین (BTC) موارد استفاده بیشتری داشته باشد.

یکی از دلایلی که ما فکر می کنیم دوج کوین مزیت‌های بسیاری دارد، برخلاف اینکه بسیاری از مردم آن را یک شوخی می دانند این است که این رمز ارز از قابلیت حجم معاملات بیشتری نسبت به بیت کوین برخوردار است. همچنین انجام این تراکنش‌ها بسیار کم هزینه است.

در حال حاضر اگر شما به دنبال انجام یک تراکنش در شبکه بیت کوین هستید، هزینه این تراکنش بسیار بالا خواهد بود. به همین دلیل است که از آن نمی‌توان در بسیاری از موارد استفاده کرد.

سیاست تورمی دوج کوین به چه صورت است؟

سپس ماسک اعلام کرد که فرایند عرضه دوج کوین در ابتدا تورمی به نظر می‌رسد اما در واقع در طولانی مدت ضد تورمی است و سیاست پولی آن اساسا یکی از بهترین سیاست‌هایی است که او تا کنون دیده است. اما او به این موضوع نیز اشاره کرد که مردم باید مراقب باشند زیرا همه این‌ها یک تصادف بزرگ است.

دوج کوین تا حدودی به صورت تصادفی تعداد مشخصی سکه یا رشته هش را به صورت سالانه تولید می کند. بنابراین تا حدودی باعث تورم می شود اما تورم آن ختی در حد 1 درصد هم نیست و این مقدار تورم در طولانی مدت بسیار کوچک به نظر می رسد.

همچنین او اعلام کرد:

من نمی گویم که این رمز ارز بهترین حالت ممکن است اما من تا کنون به صورت تصادفی رمز ارزی را مثل دوج ندیده‌ام.

در حال حاضر دوج کوین با قیمت 0.17$ در حال معامله است و در مدت زمان 7 روز با کاهش 12% از قیمت 0.194$ همراه بوده است.

 

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx