تحلیل تکنیکال روزانه بیت کوین

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

تحلیل تکنیکال روزانه بیت کوین بیت کوین و آلت کوین ها به دنبال بهبود شرایط خود هستند. اما انتظار می رود که گاوها با مقاومت شدید خرس ها رو به رو شوند. با تحلیل ارز دیجیتال زیر همراه ما باشید. تحلیل BTC بیت کوین در 11 آوریل به زیر سطح روانی 40,000 دلار سقوط کرد. […]

تحلیل تکنیکال روزانه بیت کوین

تحلیل تکنیکال روزانه بیت کوین

بیت کوین و آلت کوین ها به دنبال بهبود شرایط خود هستند. اما انتظار می رود که گاوها با مقاومت شدید خرس ها رو به رو شوند. با تحلیل ارز دیجیتال زیر همراه ما باشید.

تحلیل BTC

بیت کوین در 11 آوریل به زیر سطح روانی 40,000 دلار سقوط کرد. اما خرس ها موفق به استفاده از این موقعیت نشدند. این موضوع نشان دهنده خرید گاوها در سطوح پایین است.

تحلیل تکنیکال روزانه بیت کوین

نمودار BTC

افزایش فعلی قیمت بیت کوین ممکن است در سطح میانگین متحرک نمایی 20 روزه (42,967 دلار) با مقاومت خرس ها رو به رو شود. اگر قیمت از این مقاومت کاهش یابد، می توان گفت که خرس ها در حال فروش هستند.

میانگین متحرک نمایی 20 روزه نزولی شده و شاخص RSI زیر 44 قرار دارد. این دو شاخص نشان دهنده برتری خرس ها در بازار هستند.

اما در مقابل برای تداوم روند نزولی خرس ها قیمت را باید به زیر 39,200 دلار کاهش بدهند. در این شرایط BTC ممکن است تا خط حمایت کانال صعودی نزول کند.

بر خلاف این دیدگاه، اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی 20 روزه عبور کند، می توان انتظار صعود بیت کوین را تا مقاومت 45,400 دلار را داشت.

 

نظرات بیان شده در اخبار و تحلیل ها صرفا ترجمه ای از منابع مذکور می باشند. و تیم تحریریه ارزینجا هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx