نمودارها برای بیت کوین و چند آلت کوین خون می گریند!

  • زمان مطالعه: 3دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 2687 نفر

نمودارها برای بیت کوین و چند آلت کوین خون می گریند!

تحلیل ها خبر از حال و روز بد بیت کوین و چند آلت کوین دیگر می دهند. هرچند امکان رشد وجود دارد، ولی باید این چند روز بسیار هوشیار باشید.

 

بیت کوین BTC

در تحلیل امروز ، متاسفانه قیمت بیت کوین به زیر نمودار متحرک ۲۰ روزه حرکت کرد و زیر ۱۱۵۵۴ دلار باقی ماند. این نشانه ی بسیار بدی است. چرا که بیان می کند گاوها تسلط خود به بازار را از دست داده اند. در حال حاضر گاوها شدیدا در تلاش هستند تا قیمت را در بازه ی ۱۱۱۰۰ تا ۱۰۹۰۰ حمایت کنند و اجازه ندهند قیمت از این هم پایین تر بیاید.

اگر گاوها نتوانند این سطح حمایتی را حفظ کنند، افت قیمت تا ۱۰۶۲۸ معادل میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه ممکن است. و اگر در این سطح نیز خوب حمایت نشود، تا ۱۰۴۰۰ افت می کند. میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در حال مسطح شدن است و شاخص RSI هم خبر از برابری عرضه و تقاضا می دهد.

بازار بیت کوین شدیدا تحت تاثیر تصمیم نهنگ ها قرار دارد. برای همین اگر نهنگ ها دارایی های خود را نفروشند و تقاضا برای بیت کوین بالا برود، امکان رشد تا ۱۲۱۱۳ دلار وجود دارد.  البته بازه ۱۲۱۳۳ تا ۱۲۴۶۰ دلار بازه ی مقاومتی است.

اتریوم ETH

عدم توانایی اتریوم برای صعود به بالای ۴۱۵ دلار باعث شد تا دارندگان این ارز اقدام به فروش کنند. همین امر باعث ریزش قیمت شد. قیمت اتر در ۳۶۶ دلار حمایت شد. در حال حاضر گاوها در تلاش هستند تا قیمت را به بالای ۳۹۳ دلار برسانند. این اتفاق خوبی نیست!چرا که ۳۹۳ دلار معادل میانگین متحرک نمایی ۲۰ روز است. پایین تر بودن قیمت از این سطح می تواند نشانه ی کمبود تقاضا برای اتر باشد. سطح ۳۶۶ دلاری بسیار حیاتی است. اگر قیمت اتر از این عدد کمتر شود، قیمت تا ۳۳۶ دلار ریزش می کند. اگر گاوها بتوانند قیمت را از ۳۹۳ دلار به سمت بالا حرکت دهند، می توان امیدوار بود که قیمت دوباره به ۴۱۵ دلار می رسد.

ریپل XRP

ارزش  ارز ریپل در روز۲۴ آگوست بالای میانگین نمایی ۲۰ روزه بود. یعنی حدود ۰.۲۸ دلار. اما در این قیمت میزان تقاضا بالا نبود و متاسفانه قیمت در ۰.۲۶ دلار حمایت شد. گاوها شدیدا در تلاش هستند تا قیمت را از این سطح بالا تر ببرند. اگر نتوانند این کار را بکنند، یعنی اوضاع به نفع خرس ها است. حتما مترصد سطح قیمتی ۰.۲۶ دلار باشید. چرا که کاهش از این سطح، قیمت را تا ۰.۲۵ و سپس ۰.۲۴ دلار پایین می برد. اگر قیمت از این سطح بیشتر شود، احتمالا چند روزی طول می کشد تا دوباره به ۰.۲۸ دلار برسد.

 

بایننس کوین  BNB

ارز رسمی صرافی بایننس هم نتوانست مقاومت ۲۲.۹ دلاری را بشکند. برای همین تا ۲۲ دلار که معادل میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه است پایین آمد. این یعنی خرس ها شدیدا در حال فروش هستند. خرس ها قصد دارند قیمت را تا ۲۰.۵ دلار پایین ببرند. اگر موفق به چنین کاری شوند، حتی ممکن است تا ۱۹.۱ دلار سقوط قیمت داشته باشیم. البته اگر گاو ها چنین اجازه ای ندهند، قیمت می تواند به رقم قبلی بازگردد.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx