مجله تایم با مشارکت با گری اسکیل بیت کوین را وارد ترازنامه مالی خود می کند

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

مجله تایم با مشارکت با گری اسکیل بیت کوین را وارد ترازنامه مالی خود می کند مجله تایم (Time) با شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل (Grayscale) برای ساخت ویدیوهای آموزشی در حوزه ارزهای دیجیتال وارد همکاری شده و پذیرفته که از بیت کوین به عنوان روش پرداخت استفاده کند. این مشارکت توسط مدیر عامل شرکت […]

مجله تایم با مشارکت با گری اسکیل بیت کوین را وارد ترازنامه مالی خود می کند

مجله تایم با مشارکت با گری اسکیل بیت کوین را وارد ترازنامه مالی خود می کند

مجله تایم (Time) با شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل (Grayscale) برای ساخت ویدیوهای آموزشی در حوزه ارزهای دیجیتال وارد همکاری شده و پذیرفته که از بیت کوین به عنوان روش پرداخت استفاده کند.

این مشارکت توسط مدیر عامل شرکت Grayscale، مایکل ساننشاین (Michael Sonnenshein) اعلام شد و وی گفت که مجله TIME و رئیس این مجله، کیت گروسمن (Keith Grossman)، پرداخت ها را در قالب بیت کوین دریافت خواهند کرد.

علاوه بر این، گفته شده که مجله تایم قصد ندارد بیت کوین های دریافت شده از این همکاری را به ارز فیات تبدیل کند و قصد دارد دارایی های دیجیتال خود را در ترازنامه خود نگه دارد. تاکنون جزئیات بیشتری از این مشارکت فاش نشده است.

تایم برای اولین بار در تاریخ 3 مارس 1923 منتشر شد و این مجله اخیرا در فضای ارزهای دیجیتال فعال بوده است. در ماه مارس، این مجله با فروش کاورهای مجله های خود به صورت NFT در بازار NFT SuperRare ، در 30 مارس 135 واحد اتریوم را به ارزش تقریبا 250،000 دلار به دست آورد.

مجله تایم اخیرا اعلام کرده که به دنبال استخدام یک مدیر ارشد مالی علاقه مند به ارزهای دیجیتال بوده است. این مجله در آگهی استخدامی خود در لینکت این (Linkedin) نوشته بود:

صنعت رسانه در حال تحول سریع است. TIME به دنبال یک مدیر ارشد مالی است که بتواند به هدایت تحول آن کمک کند.

براساس Bitcointreasunities.com، مجله تایم سی و سومین شرکت تجاری عمومی خواهد بود که بیت کوین را در ترازنامه مالی خود قرار داده است. تایم حالا به جمع شرکتهای برتری همچون میکرو استراتژی، اسکوئر و تسلا پیوسته که میلیاردها دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات تصادفی
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx