مدیر اجرایی بایننس: “NFT” ها دروازه ارزهای دیجیتال هستند!

  • زمان مطالعه: 3دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 2079 نفر

مدیر اجرایی بایننس: “NFT” ها دروازه ارزهای دیجیتال هستند!

در جلسه امروز مدیران بایننس، مدیر اجرایی این صرافی بزرگ، بازار پررونق “NFT” ها را، راهی جدید برای ورود به جریان اصلی ارزهای دیجیتال توصیف کرد.

این اظهار نظر یک روز بعد از اینکه نوازنده و هنرمند مشهور دیجیتال به نام “Beeple” کلکسیونی از “NFT” های خود را با قیمت ۶۹.۳ میلیون دلار فروخت.

به گفته تک چیا “Teck Chia” یکی از مدیران اجرایی بایننس، اخیراً “NFT” ها کاربردهای بسیار زیادی داشته اند و ما می توانیم آن را به لیست در حال رشد و فوق العاده مربوط به ارزهای دیجیتال اضافه کنیم.

وی در ادامه گفت :

“اکنون که توجه اصلی به سمت “NFT” ها معطوف شده است باید افراد بیشتری را به بازار ارز دیجیتال سوق دهد! من حتی افرادی را می بینم که در مورد ارز دیجیتال هیچ اطلاعاتی ندارند، اما سعی می کنند ابتدا برای شروع کار “NFT” بخرند!
پس بنابراین “NFT” ها به نوعی دروازه ای برای ارزهای دیجیتال است.”

 

“NFT” ها توکن های دیجیتال منحصر به فرد مبتنی بر بلاکچین هستند که اغلب در بلاکچین اتریوم قرار دارند. این توکن ها می توانند تقریباً هر چیزی را در اینترنت نشان دهند ، اما در دنیای هنر و موسیقی محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند!

صنعت “NFT” اخیراً به شدت معروف شده است و مجموعه های مختلف هنری و آثار هنرمندان معروف با قیمتی بالغ بر میلیون ها دلار فروخته شده است.

همچنین همانطور که در بالا اشاره شد اخیراً “Beeple”، نوازنده معروف، آلبوم خود را به عنوان مجموعه ای از “NFT” ها به فروش رساند و این فروش در حوزه مربوط به این فناوری تاریخ ساز شد.

“NFT” ها جوازهای دیجیتالی هستند که به شخص اجازه می‌دهند روی متعلقاتی خاص، مانند آلبوم هنری ادعای مالکیت کند و در عین حال به انتقال یا فروش آن‌ها بپردازد. امنیت این جوازها در گروی تکنولوژی بلاکچین است و از این نظر‌، کارکردی شبیه به بیت ‌کوین و دیگر رمزارزها دارند.

همراه ما باشید با معتبر ترین اخبار ارزهای دیجیتال.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx