خرید مانا

Decentraland (MANA)
  • MANAکد
  • 98رتبه

مانا (MANA) خود را به عنوان يک پلتفرم واقعيت مجازي مبتني بر بلاکچين اتريوم معرفي مي کند که به کاربران اين امکان را مي دهد که با توليد محتوا و برنامه هاي کاربردي کسب درآمد کنند. در اين دنياي مجازي، کاربران قطعه زميني را خريداري مي کنند که بعداً مي توانند در آن به توسعه و کسب درآمد بپردازند. ارز مانا در سال 2017 راه اندازي شد و نسخه بتا در سال 2019 منتشر شد و در فوريه سال 2020 در دسترس عموم قرار گرفت. ديسنترالند از دو توکن MANA و LAND استفاده مي کند. MANA يک توکن از نوع ERC-20 است که بايد براي دستيابي به توکن هاي LAND که از نوع  ERC-721هستند، سوزانده شوند. از توکن هاي MANA همچنين مي توان براي خريد انواع آواتارها، پوشيدني ها، القاب و موارد ديگر در بازار ديسنترالند استفاده کرد. ديسنترالند توسط اريل ميليچ (Ariel Meilich) و استبان اردانو (Esteban Ordano) تأسيس شد. هر دو از سمت هاي مهم اين پروژه کناره گيري کرده اند، اما هنوز هم در کنار ديسنترالند به عنوان مشاور فعاليت مي کنند. ديسنترالند براي سازندگان محتوا، مشاغل و افرادي ساخته شده که به دنبال رسانه هنري جديد، فرصت شغلي يا منبع سرگرمي هستند. در مجموع، دنياي بازي ديسنترالند به 90601 بسته LAND تقسيم شده است، كه هر کدام با يک توکن ERC-721 نمايش داده مي شود. کاربران گرامی، جهت خرید مانا  می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.

icon قیمت خرید اکنون:26,044.4
iconقیمت فروش اکنون:26,847.2
مانا
change-teather
تومان
مانا
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد

ارز مانا چیست ؟

دیسنترالند (MANA) خود را به عنوان یک پلتفرم واقعیت مجازی مجهز به بلاکچین اتریوم تعریف می کند که به کاربران اجازه می دهد محتوا و برنامه ها را ایجاد، تجربه و کسب درآمد کنند. در این دنیای مجازی، کاربران زمین‌هایی را خریداری می‌کنند که بعداً می‌توانند در آن حرکت کنند، روی آن بسازند و درآمد کسب کنند.

دیسنترالند پس از عرضه اولیه سکه 24 میلیون دلاری (ICO) که در سال 2017 انجام شد، لانچ شد. دنیای مجازی نسخه بتای بسته خود را در سال 2019 راه اندازی کرد و در فوریه 2020 به روی عموم باز شد. از آن زمان، کاربران طیف گسترده ای از تجربیات خود را ایجاد کرده اند. بسته های  LAND، از جمله بازی های تعاملی، صحنه های سه بعدی گسترده و انواع تجربیات تعاملی دیگر.

دیسنترالند از دو توکن استفاده می کندMANA  وLAND. مانا یک توکن ERC-20 است که برای بدست آوردن توکن های غیر مثلی  LAND  که از نوع ERC-721 است، باید سوزانده شود. توکن‌های مانا همچنین می‌توانند برای پرداخت برای طیف وسیعی از آواتارها، پوشیدنی‌ها، القاب و موارد دیگر در بازاردیسنترالند استفاده شوند.

دیسنترالند یک پلتفرم دنیای مجازی غیرمتمرکز با نرم افزار مبتنی بر بلاک چین اتریوم است که در آن کاربران محتوا را ایجاد، آزمایش و کسب درآمد می کنند. به طور خلاصه: کاربران زمین های مجازی را به عنوان NFT با توکن های مانا در پلتفرم دیسنترالندخریداری می کنند. پیشرفت در بازی فقط به خود بازیکنان، تلاش و تخیل آنها بستگی دارد.

پلتفرم دیجیتال کاملاً متعلق به کاربران آن است. در درون متاورس  دیسنترالند، شرکت‌کنندگان می‌توانند دنیای مجازی را کاوش کنند، قطعه‌هایی از زمین را خریداری کنند که می‌تواند درآمدزایی داشته باشد، آثار هنری خلق کند، توکن‌های غیرمثلی (NFT) داشته باشند و در یک سازمان غیرمتمرکز مستقل از پلتفرم دیسنترالند دائو شرکت کنند. با توجه به دائو، جامعه بر بردار توسعه پروژه تأثیر می گذارد.

علاوه بر این، کاربران به برنامه های تعاملی، پرداخت های درون متاورسی و ارتباطات همتا به همتا دسترسی دارند. دنیای سه بعدی با بسیاری از شرکت کنندگان طنین انداز شده است زیرادیسنترالند کاربردهای زیادی دارد، هم سرگرمی برای گیمرها و هم تجارت برای سرمایه گذاران است.

دو نوع توکن به نام‌های MANA و LAND بر عملیات در دیسنترالندتاثیر دارند. آنها همچنین به کاربران اجازه می دهند تا با پلتفرم تعامل داشته باشند.MANA  واحد پول رسمی دسنترالند است. این یک توکن استاندارد ERC-20 است که پلتفرمدیسنترالند را تقویت می کند. با استفاده از مانا، کاربران می توانند قطعه زمین را خریداری کنند و همچنین برای آیتم ها و خدمات درون بازی پرداخت کنند.

مانا به دارندگان خود حق رای در دیسنترالند دائو می دهد. مانا را می توان در صرافی ارزهای دیجیتال یا با فروش کلکسیون در بازاردیسنترالند خریداری کرد. صاحب توکن ها آنها را به رپدمانا یا wMANA تبدیل می کند و سپس آنها را در دائو شرکت می دهد. یک wMANA برابر با یک رای است. مانا را می توان با ارز فیات و سایر دارایی های دیجیتال مبادله کرد. در مورد  LAND، یک توکن غیرمثلی (NFT) مبتنی بر اتریوم (ETH) است. این برای ردیابی مالکیت قطعات زمین به نام املاک دیجیتال استفاده می شود. مانند  مانا، LAND همبخشی از پروتکل است و حق رای را اعطا می کند، اما LAND نیازی به تثبیت در DAO  ندارد. یک زمین برابر با دو هزار رأی است.

بازیکنان انتخاب می کنند که با زمین خود چه کنند. مالکان توکن‌ها را در کیف پول‌های کریپتو ذخیره می‌کنند و با توکن‌های مانا در بازار دیسنترالند کالاهای ضروری را خریداری می‌کنند. علاوه بر این، در بازار، شرکت‌کنندگان می‌توانند توکن‌های LAND را مدیریت یا مبادله کنند (تمامی تراکنش ها از طریق بلاک چین اتریوم انجام، تنظیم و ثبت می شوند.

دیسنترالند فضای بازی آنلاین و فناوری بلاکچین را ترکیب می کند. تمام کنترل قوانین به بازیکنان داده می شود و دارندگان توکن در مورد سیاست های درون بازی و سازمانی رای می دهند. هدف اولیه تشکیل یک واقعیت مجازی غیرمتمرکز بود، اما در عمل، دیسنترالندبه یک بازار عظیم NFT تبدیل شده است.

نقش ویژه ای دردیسنترالند به NFT ها، مانند کلکسیون، تجهیزات مجازی و املاک و مستغلات (LAND) اختصاص داده شده است. با این حال، برای بازیکنان جدیدی که می خواهند به جهان مجازی بپیوندند و NFT ها را تصاحب کنند، مانع ورود بالا خواهد بود.

پروتکلدیسنترالند در سه سطح با استفاده از قراردادهای هوشمند اتریوم ساخته شده است. در لایه اجماع، مالکیت LAND ردیابی و مدیریت می شود. لایه محتوای زمین محتوای دنیای مجازی دیسنترالند را نمایش می دهد. در نهایت، در لایه زمان واقعی، شرکت کنندگان با یکدیگر تعامل دارند. این پلتفرم توسط دو متخصص بلاک چین، آریل میلیچ و استبان اردانو، در سال 2015 تأسیس شد. به طور رسمی یک سال بعد راه اندازی شد و در فوریه 2020 در دسترس قرار گرفت و به تدریج از یک آزمایش دو بعدی به یک دنیای سه بعدی کامل تبدیل شد.

به طور خلاصه، دیسنترالند یک بازی غیرمتمرکز و یک پلتفرم واقعیت مجازی سه بعدی است که در آن بازیکنان مالک زمین هستند. نرم افزار سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO) در هسته اصلی قرار دارد و حکومت در دستان جامعه است. از طریق توکن بومی MANA، بازیکنان در هر پیشنهادی برای مدیریت و بهبود اکوسیستم، سیستم حراج و سیاست های درون بازی شرکت می‌کنند.