خرید ایپ کوین

APE Coin (APE)
  • APEکد
  • 103رتبه

ایپ کوین (APE) یک توکن حاکمیتی و ابزاری از نوع ERC-20 است که در اکوسیستم APE برای توانمند سازی و ایجاد انگیزه برای ساخت و توسعه در زمینه وب3 استفاده می ‌شود. APE توسط هولدرهای این رمزارز از طریق یک سازمان غیرمتمرکز خودگردان موسوم به ApeCoin DAO اداره می شود. ایپ کوین یک پروژه غیرمتمرکز است که از پروژه Bored Ape Yacht Clubکه توسط Yuga Labs توسعه یافته، الهام گرفته شده است. در واقع، ایپ کوین برای استفاده در اکوسیستم در حال رشد APE، که توسط بنیاد APEپشتیبانی می شود، تأسیس شد. عرضه کل APE برابر با 1 میلیارد واحد است که همگی یکجا ضرب شدند. در روز 17 مارس 2022 که روز راه اندازی این پروژه بود، 30.25٪ از عرضه کل وارد گردش شد. طبق اعلام تیم توسعه دهنده، این درصد پس از تاریخ فوق در فواصل منظم در یک دوره 48 ماهه به طور مداوم افزایش خواهد یافت. لازم به ذکر است که 62٪ از کل عرضه APE به صندوق توسعه این اکوسیستم تخصیص داده شده که از ابتکاراتی که توسط ApeCoin DAO اتخاذ می شوند، پشتیبانی می کند. کاربران گرامی، جهت خرید ایپ کوین می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.

icon قیمت خرید اکنون:82,353.4
iconقیمت فروش اکنون:84,257.2
ایپ کوین
change-teather
تومان
ایپ کوین
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد

ایپ کوین (APE) چیست؟

سه ماهه اول سال 2022 مملو از صحبت در مورد ایپ کوین بود، یک ارز دیجیتال که به عنوان توکن بومی Bored Ape Yacht Club (BAYC)  که توسط  یوگا لبزساخته شده است، معرفی شد. از زمانی که ایپ کوین دائو در آوریل 2021 به وجود آمد، BAYC در میان مجموعه‌های برتر توکن غیرمثلی (NFT) با جامعه‌ای پر جنب و جوش بوده است.

مجموعه BAYC میمون هایی را به نمایش می گذارد که به ظاهر خسته به نظر می رسند. بسته به روحیه و انتخاب خود، می توانید این میمون ها را تا ریزترین جزئیات انتخاب کنید. سرمایه گذاران در سراسر جهان پول خود را برای این آثار هنری خرج کرده اند و خریدارانی مانند جاستین بیبر و امینم از جمله خریداران معروف این مجموعه هستند.

ایپ کوین به عنوان یک توکن ERC-20 و توکن ابزاری اکوسیستم  ایپ کوین، توسط یک سازمان مستقل غیرمتمرکز یا دائو اداره می شود. هر کسی که این توکن را در اختیار داشته باشد، مجاز است رای خود را در مورد تصمیمات مربوط به حاکمیت را اعلام کند. شاید برای شما جالب باشد که چه کسی پشت ایپ کوین قرار دارد. هولدرهای جامعه ایپ کوین و محصولات و خدمات مختلف که از این ارز دیجیتال استفاده می کنند به طور کلی اکوسیستم ایپ کوین را تشکیل می دهند یوگا لبز که در سال 2021 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در فلوریدا قرار دارد، نامی برجسته در صنعت NFT ها و کلکسیون های دیجیتال است.

یوگا لبز که به عنوان خالق بورد ایپ شناخته شده است، به عنوان یک عضو انجمن در ایپ کوین دائو خدمت می کند. آنها ApeCoin را به عنوان توکن اصلی خود در پروژه هایی که انجام می دهند پذیرفته اند.

Bored Ape Yacht Club (BAYC) که در آوریل 2021 راه اندازی شد، دارای 10000 میمون منحصر ثبت شده روی بلاکچین اتریوم است. هر یک از این مجموعه های دیجیتال منحصر به فرد دارای ظاهر، سبک و کمیابی متفاوتی است. این مجموعه تصاویر پروفایل میمون های کارتونی را به نمایش می گذارد.