خرید مونرو

Monero (XMR)
  • XMRکد
  • 24رتبه

مونرو (Monero) در سال 2014 راه اندازی شد و هدفی که دنبال می کند ساده است: مونرو امکان انجام معاملات به صورت خصوصی و ناشناس را فراهم می کند. با اینکه معمولاً تصور می شود که بیت کوین BTC می تواند هویت اشخاص را پنهان کند، اما ردیابی و شناسایی پرداخت ها به منبع اصلی آنها اغلب آسان است زیرا بلاکچین به صورت شفاف عمل می کند. اما، XMR برای پنهان کردن فرستندگان و گیرندگان به صورت مشابه با استفاده از رمزنگاری پیشرفته طراحی شده است. تیم پشتیبان مونرو اعلام کرده است که حفظ حریم خصوصی و امنیت بزرگترین اولویت های آنها است، و سهولت استفاده و کارایی در درجه دوم اولویت های آنها قرار دارد. هدف مونرو محافظت از همه کاربران است - صرف نظر از اینکه از نظر فناوری از چه صلاحیت و دانشی برخوردار هستند. به طور کلی، هدف XMR این است که امکان پرداخت سریع و ارزان و بدون ترس از سانسور را فراهم کند. کاربران گرامی، جهت خرید مونرو می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.

icon قیمت خرید اکنون:5,204,390
iconقیمت فروش اکنون:5,343,580
مونرو
change-teather
تومان
مونرو
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد

تاریخچه

هفت توسعه دهنده در ابتدا در ایجاد مونرو شرکت داشتند. پنج نفر از آنها تصمیم گرفتند ناشناس بمانند. شایعاتی مبنی بر اختراعمونرو توسط ساتوشی ناکاموتو، مخترع بیت کوین نیز وجود دارد.

ریشهمونرو را می‌توان به بایت‌کوین، یک ارز دیجیتال متمرکز بر حریم خصوصی و غیرمتمرکز که در سال 2012 راه‌اندازی شد، ردیابی کرد. دو سال بعد، یکی از اعضای انجمن بیت‌کوین تاک که فقط به عنوان thankfulfortoday شناخته می‌شود، پایگاه کد بایت کوین را فورک کرد و مونرو متولد شد. آنها "تغییرات بحث برانگیز" را در بایت کوین پیشنهاد کرده بودند که سایرین در جامعه با آن مخالف بودند و تصمیم گرفتند امور را به دست خود بگیرند. اعتقاد بر این است که صدها توسعه دهنده در طول سال ها بهمونرو کمک کرده اند.