خرید ترون

Tron (TRX)
  • TRXکد
  • 15رتبه

ترونیکس که با نماد TRX نمایش داده می‌شود ارز یا همان کوین شبکه ترون است. عرضه اولیه سکه (ICO) ترون از ۳ تا ۲۴ ماه آگوست ۲۰۱۷ برابر با ۱۲ مرداد تا ۲ شهریور ۱۳۹۶ برگزار شد. بر‌اساس طراحی اولیه بنیاد ترون، این آلت‌کوین دارای محدودیت تعداد ۱۰۰ میلیارد توکن ترونیکس است. این ارز دیجیتال یک پلتفرم غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین است که هدف آن ایجاد یک شبکه جهانی اشتراک‌گذاری مطالب رایگان در حوزه سرگرمی است. به عبارت ساده، ترون از تکنولوژی بلاک چین به عنوان بستری برای توسعه بازار جهانی استفاده می‌کند که این شامل دنیای سرگرمی، رسانه و انواع محتواست (اما به صورت غیرمتمرکز). این بدان معناست که سازمان‌های مرکزی فعلی اینترنت (که واسطه‌ای برای سازندگان نیز به حساب می‌آیند) از این حلقه خارج می‌شوند (مانند فروشگاه اپل استور، Google Play ،YouTube ،Google ،Facebook و …). این ویژگی، به سازندگان محتوا این امکان را می‌دهد تا مستقیما با کاربران در ارتباط باشند و سود کار خود را از آن‌ها دریافت کنند (بدون پذیرش ریسک عدم رعایت خط مشی‌های یک شرکت.) ارز دیجیتال رسمی ترون، ترونیکس نام دارد. کد رسمی که در پلتفرم‌های معاملاتی با نشانه اختصاری TRX نمایش داده می‌شود، به کوین ترون اشاره دارد. درست مانند اتریوم یا EOS، تمام تراکنش‌های ترونیکس در یک دفترچه عمومی ثبت می‌شوند و از طریق Tron Explorer قابل پیگیری هستند. اگر کسی صحبت از داشتن مقداری ترون در یک کیف پول نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری می‌کند، منظور آن ارز دیجیتال ترونیکس است، نه بلاک چین ترون.

icon قیمت خرید اکنون:6,414.92
iconقیمت فروش اکنون:6,610.45
ترون
change-teather
تومان
ترون
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد

ترون چیست؟

ارز دیجیتال ترون با اسم ترونیکس و نماد "TRX" شناخته می شود که در سال 2017 ارائه شد. این آلتکوین از نظر تعداد عرضه دارای محدودیت است و بیشتر از100 میلیارد از توکن ترون موجود نیست و در حال حاضر ۳۴ میلیارد از این تعداد تا سال ۲۰۲۰ عرضه نخواهد شد زیرا بنیاد ترون قصد دارد تا حجم سکه‌های اولیه ترونیکس در بازار کاهش دهد و در نتیجه با افزایش تقاضا و قیمت همراه شود.
ترون برخلاف بسیاری از ارزهای دیجیتال قابلیت استخراج و ماینینگ را ندارد و همانطور که گفته شد تمامی کوین های ترونیکس از قبل ایجاد شده است. کاربران گرامی، جهت خرید ترون می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.