آیا زمان فروش بیت کوین و اتریوم است یا خیر؟

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

آیا زمان فروش بیت کوین و اتریوم است یا خیر؟ تغییرات قیمت بیت کوین و اتریوم از دغدغه های مهم این روزها است. با بررسی اندیکاتورها و نمودارهای این دو ارز، اطلاعات خوبی در این باره به دست آمده است.   بیت کوین BTC بیت کوین پس از صعود تا 12304 دلار در روز 17 […]

آیا زمان فروش بیت کوین و اتریوم است یا خیر؟

آیا زمان فروش بیت کوین و اتریوم است یا خیر؟

تغییرات قیمت بیت کوین و اتریوم از دغدغه های مهم این روزها است. با بررسی اندیکاتورها و نمودارهای این دو ارز، اطلاعات خوبی در این باره به دست آمده است.

 

بیت کوین BTC

بیت کوین پس از صعود تا 12304 دلار در روز 17 آگوست، وارد یک روند نزولی تدریجی شد و بار دیگر در حفظ کانال 12 هزار دلاری نا توان بود. تحلیلگران هم یکی از دلایل این اتفاق را “تتر” می دانند! میانگین جهت دار این ارز در بالای 35 قرار گرفته است. +DI و -DI در حال نزدیک شدن به هم هستند. میانگین متحرک نمایی 20 روزه نیز به حالت صاف در آمده است. این موضوع بیانگر خرید در سطح پایین و فروش در سطح بالا خواهد بود.

اگر قیمت بیت کوین به زیر قیمت 11568 دلار برسد، تا 11 هزار و حتی  10900 دلار پایین می رود. این قیمت، قیمت بسیار مهمی است. پایین تر رفتن قیمت از این سطح از نظر روانی بسیار بد است و می تواند باعث اختلال شدید در بازار شود. البته اگر این سطح به شدت حمایت شود، افزایش قیمت تا 12304 دلار کاملا ممکن است.

روند بیت کوین

اتریوم ETH

گاوها اتریوم را در 415 دلار حمایت نکردند. همین امر باعث شد قیمت تا 393 دلار پایین بیاید. اتفاقی که برای ADX و میانگین متحرک نمایی اتر افتاده است، دقیقا مانند بیت کوین است. ضمنا عرضه و تقاضا در حالت تعادل است. اگر قیمت اتریوم در سطح پایین حمایت بشود (در کمترین حالت 366 دلار) میتوان به خیز مجدد برای صعود قیمت تا 446 دلار امیدوار بود.

در غیر این صورت ممکن است قیمت تا 320 دلار پایین برود.

روند اتر

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx