ادوارد اسنودن در کنفرانس بلاک داون صحبت خواهد کرد

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

ادوارد اسنودن در کنفرانس بلاک داون صحبت خواهد کرد ادوارد اسنودن، کارشناس سابق امنیت سایبری آژانس امنیت ملی امریکا، در کنفرانسی موسوم به بلاک داون (BlockDown) در خصوص استفاده خود از بیت کوین صحبت خواهد کرد. این کنفرانس مجازی که بلاک داون: دی دیتا (BlockDown: DeData) نام دارد، میزبان اسنودن خواهد بود. و بر موضوعاتی […]

ادوارد اسنودن در کنفرانس بلاک داون صحبت خواهد کرد

ادوارد اسنودن در کنفرانس بلاک داون صحبت خواهد کرد

ادوارد اسنودن، کارشناس سابق امنیت سایبری آژانس امنیت ملی امریکا، در کنفرانسی موسوم به بلاک داون (BlockDown) در خصوص استفاده خود از بیت کوین صحبت خواهد کرد.

این کنفرانس مجازی که بلاک داون: دی دیتا (BlockDown: DeData) نام دارد، میزبان اسنودن خواهد بود. و بر موضوعاتی همچون اهمیت وب 3، حفظ حریم خصوصی و نظارت کاپیتالیسم متمرکز خواهد شد.

اخیرا اسنودن، که در سال 2013 اطلاعات بسیار محرمانه ای را از آژانس امنیت ملی امریکا افشا کرد، جزییاتی را در خصوص استفاده خود از بیت کوین منتشر کرد. وی با انتشار توییتی گفت:

داستان 10 سال پیش NSA را به خاطر دارید؟ من هزینه سرورهایی که این افشا را ممکن ساختند با بیت کوین پرداخت کردم.

اطلاعاتی که ادوارد اسنودن افشا کرد سر و صدای زیادی را در دنیا ایجاد کرد. و باعث شد مباحثی همچون حقوق فردی، حریم خصوصی و جاسوسی دولت ها از کاربران دوباره مورد متوجه قرار بگیرند.

در این کنفرانس که به مدت 8 ساعت در جریان خواهد بود، علاوه بر ادوارد اسنودن، کارشناسان و متخصصان در حوزه بلاکچین و کریپتو حضور خواهند داشت.

لازم به ذکر است که کنفرانس بلاک داون برای اولین بار در مارس سال 2020 برگزار شد. و اکنون در حال آماده شدن برای پنجمین رویداد خود است که این بار کاملاً به داده های غیرمتمرکز یا همان دی دیتا اختصاص یافته است. و در 3 دسامبر از ساعت 2 تا 10 بعد از ظهر به وقت اروپا برگزار خواهد شد.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx