ارزش بیت کوین (BTC) تا سال آینده به 318 هزار دلار خواهد رسید

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

ارزش بیت کوین (BTC) تا سال آینده به 318 هزار دلار خواهد رسید تجزیه و تحلیل فنی اخیری که توسط CitiFX، شرکت خدمات مالی و بانکداری آمریکایی، در خصوص بیت کوین (BTC) برای مشتریان سازمانی اش تهیه شده است، پیش بینی می کند که این ارز دیجیتال به بالاترین قیمت خود بالغ بر 318 هزار […]

ارزش بیت کوین (BTC) تا سال آینده به 318 هزار دلار خواهد رسید

ارزش بیت کوین (BTC) تا سال آینده به 318 هزار دلار خواهد رسید

تجزیه و تحلیل فنی اخیری که توسط CitiFX، شرکت خدمات مالی و بانکداری آمریکایی، در خصوص بیت کوین (BTC) برای مشتریان سازمانی اش تهیه شده است، پیش بینی می کند که این ارز دیجیتال به بالاترین قیمت خود بالغ بر 318 هزار دلار در دسامبر سال 2021 خواهد رسید.

تام فیتزپاتریک (Tom Fitzpatrick)، یکی از تحلیلگران صنعت ارزهای دیجیتال، بیت کوین را به عنوان طلای قرن 21 توصیف کرده است. به اعتقاد وی رویه حرکتی بلند مدت بیت کوین در قالب “رشدهای غیر قابل تصور به همراه اصلاحات قیمتی دردناک” می باشد.

اگر به دوره های صعودی بیت کوین نگاه کنیم، متوجه این موضوع خواهیم شد که سه روند صعودی اصلی این طلای دیجیتال از نظر زمانی طولانی تر شده است. در ابتدا، مدت زمان روند صعودی اول به مدت 10 ماه از سال 2010 تا سال 2011 طول کشید. سپس روند دوم به مدت دو سال از سال 2011 تا 2013 به طول انجامید. و دوره سوم نیز به مدت سه سال در بازه زمانی 2015 تا 2018 بوده است.

فیتزپاتریک در خصوص مدت زمان اصلاح بیت کوین به این مسئله که دوره تصحیح پس از دو روند صعودی آخر در حدود 12 ماه ثابت مانده اشاره می کند.

بنابراین طبق این تحلیل، ما هم اکنون دقیقا در وسط یک دوره صعودی هستیم که از اوایل سال 2019 شروع شده و احتمالا به مدت چهار سال تا اواخر سال 2022 طول خواهد کشید.

درصورتی که تحلیل های فیتزپاتریک به وقوع بپیوندد می توان انتظار رسیدن بیت کوین به ارزش 318 هزار دلار را تا دسامبر سال 2021 داشت.

نظر شما چیست؟ آیا بیت کوین شاهد چنین رشدی خواهد بود؟

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx