خرید دوج کوین

Dogecoin (DOGE)
  • DOGEکد
  • 8رتبه

دوج کوین (Dogecoin) با واحد اختصاری DOGE یک ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین است که در ابتدا فقط برای شوخی ساخته شده بود، اما اکنون ارزش بازار آن به چند صد میلیون دلار می‌رسد. دوج کوین یک ارز دیجیتال عمومی و یک به یک است که توسط Shiba Inus به سراسر جهان معرفی شد. این آلت کوین در اصل به عنوان یک جوک بود که به meme مربوط به سگ بامزه Shiba Inu اشاره دارد که از طریق اینترنت به صورت جهانی مشهور شد.با این حال، از زمان ایجاد آن، شهرت و ارزش این رمز ارز بسیار زیاد شده است. دوج کوین براساس لایت کوین کار می کند به این معنی که تمامی تغییرات و به روز رسانی های ایجاد شده در لایت کوین در این ارز نیز اعمال می شوند. این ارز هیچ گاه یک تکنولوژی تازه در بلاک چین ایجاد نکرده است و به انجام چنین کارهایی نپرداخته است، دوج تنها یک پلتفرم ساده انتقال رمزارز با نشان یک سگ سیلی خورده است. کاربران گرامی، جهت خرید دوج کوین می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.

icon قیمت خرید اکنون:9,510.78
iconقیمت فروش اکنون:9,800.05
دوج کوین
change-teather
تومان
دوج کوین
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد

دوج کوین چیست؟

دوج کوین با نام Dogecoin  و اختصار DOGE یک ارز دیجیتال قابل استخراج می باشد که در سال 2013 توسط بیلی مارکوس به بازار ارزهای دیجیتال ارائه شده است.

این ارز دیجیتال در رده بندی قیمت جزء پایین ترینقیمت ها  بوده و در امر استخراج جزء ساده ترین ها می باشد. هدف اصلی از طراحی آن ارائه ارزی بوده که بتوان در  شبکه های اجتماعی خرج کرد و به عنوان پاداش به دیگر اعضا ارائه داد.

در حال حاضر دوج کوین دارای جامعه ای است که از این ارز به عنوان سرمایه برای اهداف حمایتی استفاده می کنند.