اسکات مینرد: قیمت بیت کوین (BTC) به 20 هزار دلار کاهش خواهد یافت!

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

اسکات مینرد: قیمت بیت کوین (BTC) به 20 هزار دلار کاهش خواهد یافت! مدیر ارشد شرکت خدمات مالی Guggenheim Partners که قصد دارد در بیت کوین (BTC) سرمایه گذاری کند اعتقاد دارد که قیمت این ارز دیجیتال به 20000 دلار کاهش خواهد یافت. اسکات مینرد (Scott Minerd)، مدیر ارشد سرمایه گذاری شرکت گوگنهایم، معتقد است […]

اسکات مینرد: قیمت بیت کوین (BTC) به 20 هزار دلار کاهش خواهد یافت!

اسکات مینرد: قیمت بیت کوین (BTC) به 20 هزار دلار کاهش خواهد یافت!

مدیر ارشد شرکت خدمات مالی Guggenheim Partners که قصد دارد در بیت کوین (BTC) سرمایه گذاری کند اعتقاد دارد که قیمت این ارز دیجیتال به 20000 دلار کاهش خواهد یافت.

اسکات مینرد (Scott Minerd)، مدیر ارشد سرمایه گذاری شرکت گوگنهایم، معتقد است که بیت کوین در سال 2021 به بالاترین حد خود نخواهد رسید. صحبت های مینرد در حالی مطرح می شود که بیت کوین موفق شده بود در 8 ژانویه تا آستانه 42000 دلاری صعود کند. وی در این خصوص گفت:

من فکر می کنم که سال آینده یا حتی بعدتر ما شاهد رسیدن بیت کوین به بالاترین سطح خود خواهیم بود. بیت کوین احتمالا تا سطح 20 هزار دلاری سقوط خواهد کرد.

بیت کوین 400 هزار دلاری

علیرغم پیش بینی نزولی کوتاه مدت وی در خصوص بیت کوین، مینرد ظاهرا هنوز اعتقاد دارد که بیت کوین روزی برابر با 400 هزار دلار خواهد بود.

در اواخر سال 2020، هنگامی که بیت کوین در تلاش برای عبور از بالاترین سطح تاریخی خود بود، مینرد عنوان کرد که بیت کوین در بلند مدت 400000 دلاری خواهد شد. اما وی متعاقباً در 10 ژانویه اعلام کرد که روند صعودی چشمگیر بیت کوین در کوتاه مدت نزولی خواهد شد.

شرکت گوگنهایم در اواخر سال 2020 پس از آنکه درخواستی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مبنی بر سرمایه گذاری در تراست گری اسکیل ارائه داد، به طور رسمی به صنعت ارزهای دیجیتال ورود کرد.

پیش بینی نزولی مینرد در حالی مطرح می شود که بیت کوین در اصلاح اخیر خود به زیر بازه 34 هزار دلاری نزول کرده است. گزارش ها نشان می دهند که بیشتر فشار فروش بیت کوین از سمت بازارهای آسیایی در دو هفته اول ماه جاری میلادی بوده است. از طرفی بازار آمریکا نیز شاهد کاهش در شاخص های خود در 19 ژانویه بود.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx