انتقال 246.8 میلیون ریپل توسط بیت گو (BitGo) به پلتفرم وام دهی SBI

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

انتقال 246.8 میلیون ریپل توسط بیت گو (BitGo) به پلتفرم وام دهی SBI براساس توییت های منتشر شده توسط Whale Alert که به فعالیت نهنگ ها می پردازد، تراکنش هایی با مبالغ هنگفتی توسط بیت گو (BitGo) و برخی از صرافی ها انجام شده است. در بزرگترین معامله، 246،854،561 واحد ریپل (XRP) به SBI VC […]

انتقال 246.8 میلیون ریپل توسط بیت گو (BitGo) به پلتفرم وام دهی SBI

انتقال 246.8 میلیون ریپل توسط بیت گو (BitGo) به پلتفرم وام دهی SBI

براساس توییت های منتشر شده توسط Whale Alert که به فعالیت نهنگ ها می پردازد، تراکنش هایی با مبالغ هنگفتی توسط بیت گو (BitGo) و برخی از صرافی ها انجام شده است.

در بزرگترین معامله، 246،854،561 واحد ریپل (XRP) به SBI VC Trade منتقل شده است. SBI VC Trade پلتفرمی است که توسط شریک تجاری ریپل به نام SBI در ژاپن راه اندازی شده است. این پلتفرم به تازگی خدمات وام دهی ارزهای دیجیتال بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و ریپل را راه اندازی کرده است.

در گزارش دیگری از Whale Alert، مبلغ چشمگیر دیگری توسط بیت گو به سرویس وام دهی SBI VC Trade انتقال داده شده است. SBI یک هلدینگ مالی ژاپنی و یکی از شرکای اصلی ریپل در این کشور است.

مقدار ریپل (XRP) ارسال شده به این پلتفرم در مجموع 246،854،561 واحد ریپل برآورد شده است که ارزشی معادل 134،564،442 دلار دارد.

توییت منتشر شده توسط Whale Alert

قبل از انجام اسنپ شات لجر ریپل برای ایردراپ توکن اسپارک،‌ تراکنش های قابل توجهی از کیف پول بیت گو به صرافی کراکن انتقال داده شده است.

براساس داده هایی که Whale Alert منتشر کرده؛ بیت گو بیش از 40 میلیون واحد ریپل را در دو تراکنش به صرافی کراکن (Kraken) منتقل کرده است. در تراکنش دیگری، صرافی کوین بیس به بیت استمپ (Bitstamp) 94،806،827 واحد ریپل منتقل کرده است. در همین حال، ریپل (Ripple) نیز 36 میلیون ریپل بین کیف پول هایش جابجا کرده است.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx