ایلان ماسک: رمزارزها حاکمیت حزب کمونیست چین را تهدید می کنند

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

ایلان ماسک: رمزارزها حاکمیت حزب کمونیست چین را تهدید می کنند ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت خودروسازی تسلا، در رویداد کد کنفرانس (Code Conference) در خصوص ممنوعیت های اخیر وضع شده بر رمزارزها توسط دولت چین اظهارنظر کرد. چندی پیش، همانطور که در ارزینجا خواندید، رابرت کیوساکی، نویسنده پدر پولدار، پدر بی پول، از ممنوعیت […]

ایلان ماسک رمزارزها حاکمیت حزب کمونیست چین را تهدید می کنند

ایلان ماسک: رمزارزها حاکمیت حزب کمونیست چین را تهدید می کنند

ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت خودروسازی تسلا، در رویداد کد کنفرانس (Code Conference) در خصوص ممنوعیت های اخیر وضع شده بر رمزارزها توسط دولت چین اظهارنظر کرد.

چندی پیش، همانطور که در ارزینجا خواندید، رابرت کیوساکی، نویسنده پدر پولدار، پدر بی پول، از ممنوعیت بیت کوین و رمزارزها در چین پرده برداشت. وی اعلام کرد که چین با این کار خود قصد دارد مسیر توسعه ارز دیجیتال ملی خود را هموار کند.

اما ایلان ماسک معتقد است که رویکرد خصمانه حزب کمونیست چین علیه رمزارزها به دلیل این موضوع است که ارزهای دیجیتال تهدیدی برای این دولت متمرکز هستند:

به نظرم رمزارزها اساسا کاهش قدرت دولت های متمرکز را هدف قرار گرفته اند، موضوعی که چندان برای دولت ها خوشایند نیست.

ماسک همچنین باور دارد که رمزارزها به این دلیل که دولت ها نمی توانند در آنها دخالت کنند و دست داشته باشند، ارزشمند هستند.

وی همچنین در مورد ممتوعیت ماینینگ در چین گفت که ممنوعیت وضع شده علیه استخراج ممکن است به دلیل قطعی مکرر برق در استان های جنوبی این کشور در حال حاضر باشد.

به اعتقاد ایلان ماسک دولت ها قادر به نابودی رمزارزها نیستند. اما با این حال، آنها برای کند کردن روند رشد این نوع از ارزها تلاش خواهند کرد. وی همچنین گفت که وقتی صحبت از قانون گذاری می شود، کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا نباید کاری کند.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx