بیت کوین خود را برای یک صعود دیگر آماده می کند

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

بیت کوین خود را برای یک صعود دیگر آماده می کند بیت کوین نسبتا با اوج تاریخی جدید خود که اخیرا ثبت کرد، فاصله زیادی دارد؛ با این حال، تحلیلگران با استناد به داده ها پیش بینی می کنند این ارز دیجیتال خود را برای یک گام صعودی دیگر آماده می کند. در 22 اکتبر، […]

بیت کوین خود را برای یک صعود دیگر آماده می کند

بیت کوین خود را برای یک صعود دیگر آماده می کند

بیت کوین نسبتا با اوج تاریخی جدید خود که اخیرا ثبت کرد، فاصله زیادی دارد؛ با این حال، تحلیلگران با استناد به داده ها پیش بینی می کنند این ارز دیجیتال خود را برای یک گام صعودی دیگر آماده می کند. در 22 اکتبر، با سیو سود تریدرها از صعود 55 درصدی BTC در طی فقط سه هفته، تحلیلگران اعتقاد دارند این کوین وارد فاز تثبیتی خود شده است. داده ها نشان می دهند که روز جمعه با آغاز یک موج فروش، BTC حمایت 63,300 دلار را از دست داد و به 60,000 نزول کرد.

نمودار BTC

نمودار BTC

تحلیلگران سناریوهای مختلفی را برای BTC متصور شده اند، که در اینجا قصد داریم به آنها بپردازیم.

آماده سازی برای صعود دیگر

از نظر شرکت دیسن تریدر (Decentrader)، روند حرکتی بیت کوین مثبت است؛ و نشان می دهد که به احتمال بسیار بالا، این ارز دیجیتال با سرعت بیشتری در سه ماهه آخر سال به صعود خود ادامه بدهد. دیسن تریدر اعتقاد دارد BTC روند فعلی خود را تا حدی مدیون راه اندازی صندوق های قابل معامله بورسی پرو شیرز (ProShares)‌ و والکری (Valkyrie) است.

در پاسخ به این مسئله که ممکن است BTC به سقف قیمتی خود رسیده باشد، دیسن تریدر به داده های تاریخی این کوین اشاره کرده است. دیسن تریدر می گوید که حتی یک نمونه مثال برای عدم تداوم روند صعودی پس از شکست سقف قبلی در بیت کوین وجود ندارد. تحلیل این شرکت حاکی از آن است که دو سطح 72,000 و 88,000 دلار ایستگاه های بعدی BTC خواهند بود. به اعتقاد این شرکت، BTC در بازه 65,000 دلار با مقاومت رو به رو خواهد شد.

معامله به سبک طلا

یکی از مقایسه های متداول بین تحلیلگران مالی، مقایسه بین راه اندازی اولین ETF بیت کوین با اولین ETF طلا است. به گفته بلومبرگ، میزان بالای سرمایه ورودی به ETF بیت کوین پرو شیرز بیانگر حجم بسیار بالای تقاضا است. این شرکت همچنین باور دارد که BTC به زودی مانند طلا ترید خواهد شد.

فیوچرز بیت و طلا

فیوچرز بیت و طلا

نزول به 56 – 59 هزار دلار

مایکل ون ده پوپه (Michaël van de Poppe) با انتشار نمودار زیر حمایت های پایینی بیت کوین را مشخص کرده؛ و آنها را فرصت خوبی برای خرید و ورود اعلام کرده است.

نمودار BTC

نمودار BTC

از نظر او، سطح 64,000 دلار سطح بسیار حیاتی برای شکستن بود. اما با عدم موفقیت بیت کوین در انجام این مهم، حالا یک روند اصلاحی در حال اتفاق افتادن است.

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات تصادفی
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx