تحلیل ارزهای دیجیتال‌ بیت کوین، اتریوم، کاردانو و پولکادات

تحلیل ارزهای دیجیتال‌ بیت کوین، اتریوم، کاردانو و پولکادات
  • زمان مطالعه: 5دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 4443 نفر

تحلیل ارزهای دیجیتال‌ بیت کوین، اتریوم، کاردانو و پولکادات

آلت کوین ها در تلاش برای بهبود وضعیت خود هستند. بیت کوین نیز برای حفظ حمایت ۶۰۰۰۰ دلاری تلاش می کند. با تحلیل ارزهای دیجیتال زیر همراه ما باشید.

تحلیل بیت کوین (BTC)

الگوی کندل استیک شکل گرفته در ۱۱ آوریل بیانگر عدم تصمیم گیری بین خرس ها و گاوها بود. امروز گاوها تلاش کردند با عبور از ۶۱۸۲۵ دلار این عدم اطمینان را حل کنند که با مقاومت خرس ها رو به رو شدند.

نمودار بیت کوین

با اینکه خرس ها در دفاع از مقاومت پیش رو موفق بوده،‌ اما در پایین کشیدن قیمت به زیر ۶۰۰۰۰ دلار موفق نبوده اند. این مسئله نشان می دهند که گاوها با امید به تداوم صعود موقعیت های لانگ خود را همچنان حفظ کرده اند. درصورت عبور و حفظ قیمت از ۶۱۸۲۵ دلار، با تکمیل الگوی سر و شانه برعکس، می توان انتظار صعود تا ۶۹۵۴۰ و سپس ۷۹۵۶۶ دلار را داشت. اما در صورت نزول قیمت از سطوح فعلی و شکست میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۵۴۷۸۲ دلار) بیت کوین ممکن است با خطر اصلاح عمیق رو به رو شود.

تحلیل اتریوم (ETH)

در سه روز گذشته اتریوم بالای سطح صعود ۲۰۴۰ دلاری قرار گرفته است اما از قدرت کافی برای حرکت رو به جلو برخودار نیست. وضعیت نمودار در روزهای اخیر حاکی از تردید گاوها در افزایش قیمت است.

نمودار اتریوم

اگر در روزهای آتی اتریوم موفق به صعود نشود، خرس ها برای پایین کشیدن قیمت به زیر ۲۰۴۰ دلار تلاش خواهند کرد. درصورت نزول به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱۹۸۵ دلار)،‌ ایستگاه بعدی خط روند خواهد بود. نزول به زیر این حمایت، بیانگر آغاز اصلاحی عمیق خواهد بود. با این حال، میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه شیب صعودی دارد و شاخص RSI بالای ۶۱ قرار دارد که نشان دهنده برتری گاوها است. اگر اتریوم صعودی قدرتمند از ۲۲۰۰ دلار داشته باشد، روند صعودی تا ۲۶۱۸ دلار ادامه خواهد داشت.

تحلیل کاردانو (ADA)

در چند روز اخیر گاوها با موفقیت کاردانو را بالای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۱.۱۷ دلار) حفظ کرده و حالا در تلاش برای آغاز روند صعودی هستند. با این حال، وضعیت نمودار نشان می دهد که بالای سطح ۱.۳۳ دلار تقاضا وجود ندارد.

نمودار کاردانو

اگر گاوها در حفظ قیمت بالای سطح ۱.۳۳ دلار موفق نباشند، خرس ها دوباره برای نزول قیمت به زیر میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه تلاش خواهند کرد. درصورت موفقیت خرس ها، قیمت ممکن است تا محدوده حمایتی ۱.۰۳ – ۰.۹۸ دلار سقوط کند. افزایش قیمت از این محدوده باعث قرار گرفتن این ارز در بازه ثابت در روزهای آتی خواهد شد. اما در صورت نزول به زیر این محدوده،‌ این آلت کوین ممکن است تا ۰.۸۰ دلار سقوط کند. اما حفظ قیمت بالای ۱.۳۳ دلار، ممکن است باعث افزایش قیمت تا ۱.۴۸ دلار شود. عبور از این مقاومت، صعود تا ۲ دلار را ممکن خواهد کرد.

تحلیل پولکادات (DOT)

در چند روز گذشته پولکادات بین میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۳۹.۳۰ دلار) و مقاومت ۴۲.۲۸ دلاری پیش روی خود گیر کرده است. اما این وضعیت مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید.

نمودار پولکادات

درصورت افزایش قیمت به بالای ۴۲.۲۸ دلار، این آلت کوین می تواند تا ۴۶.۸۰ دلار صعود کند. شکست این مقاومت، مسیر را برای صعود تا ۵۳.۵۰ و سپس ۵۷ دلار ممکن خواهد کرد. میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه شیب صعودی تدریجی دارد و شاخص RSI بالای ۵۴ قرار دارد که نشان دهنده برتری جزئی گاوها است. اما کاهش قیمت به زیر میانگین های متحرک،‌ سقوط تا بازه های ۳۲.۵۰ و سپس ۲۶.۵۰ دلار ممکن خواهد شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx