تحلیل ارزهای دیجیتال‌ بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین و پولکادات

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

تحلیل ارزهای دیجیتال‌ بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین و پولکادات عدم موفقیت بیت کوین در عبور از سطح 41000 دلار احتمالا باعث تداوم وضعیت فعلی بیت کوین و همچنین آلت کوین ها خواهد شد. با تحلیل ارزهای دیجیتال زیر همراه ما باشید. تحلیل بیت کوین (BTC) بیت کوین در سه روز گذشته قیمت خود را […]

تحلیل ارزهای دیجیتال‌ بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین و پولکادات

تحلیل ارزهای دیجیتال‌ بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین و پولکادات

عدم موفقیت بیت کوین در عبور از سطح 41000 دلار احتمالا باعث تداوم وضعیت فعلی بیت کوین و همچنین آلت کوین ها خواهد شد. با تحلیل ارزهای دیجیتال زیر همراه ما باشید.

تحلیل بیت کوین (BTC)

بیت کوین در سه روز گذشته قیمت خود را بالای میانگین متحرک نمایی 20 روزه (38274 دلار) حفظ کرده اما موفق به عبور از میانگین متحرک ساده 50 روزه (42678 دلار) نشده است. این موضوع حاکی از عدم وجود تقاضا در سطوح بالا است.

نمودار بیت کوین

میانگین متحرک نمایی 20 روزه مسطح شده و شاخص RSI نزدیک نقطه میانی قرار گرفته است که حاکی از توازن بین خرید و فروش است. درصورتی که خرس ها قیمت بیت کوین را به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش بدهند، BTC احتمالا تا 31000 دلار نزول خواهد کرد. انتظار میرود در این سطح حجم خرید بالا باشد. نزول به زیر این سطح، بیانگر برتری خرس ها و تداوم روند نزولی خواهد بود. اما اگر BTC از سطوح فعلی قیمت خود را افزایش دهد و از میانگین متحرک ساده 200 روزه عبور کند، بیت کوین می تواند تا 51483 دلار صعود کند.

تحلیل اتریوم (ETH)

اتریوم در چند روز گذشته درون مثلث متقارن قرار گرفته است. گاوها در حال خرید نزدیک خط حمایت مثلث هستند و خرس ها نزدیک خط مقاومت دست به فروش می زنند.

نمودار اتریوم

عبور یا نزول از مثلث تعیین کننده مسیر حرکتی اتریوم خواهد بود. اگر گاوها قیمت را به بالای خط مقاومت مثلث افزایش دهند، می توان گفت اصلاح پایان یافته است. در این صورت اتریوم می تواند به سمت هدف 3684 دلاری خود حرکت کند. اما اگر اتریوم به زیر خط حمایت مثلث نزول کند، روند نزولی ادامه خواهد داشت. در این شرایط گاوها برای توقف روند نزولی در میانگین متحرک ساده 200 روزه (1831 دلار) تلاش خواهند کرد. اما اگر این حمایت شکسته شود، هدف بعدی سقوط به 1347 دلار خواهد بود.

تحلیل بایننس کوین (BNB)

در چند روز گذشته بایننس کوین بین میانگین متحرک نمایی 20 روزه (372 دلار) و خط روند قفل شده است. میانگین متحرک نمایی 20 روزه شیب نزولی دارد و شاخص RSI زیر 44 قرار دارد که نشان دهنده برتری خرس ها است.

نمودار بایننس کوین

درصورتی که خرس ها قیمت را به زیر خط روند کاهش بدهند، BNB ممکن است تا میانگین متحرک ساده 200 روزه (253 دلار) نزول کند. بسته شدن قیمت زیر این حمایت ممکن است باعث تداوم ریزش تا 200 دلار شود. اما در صورت عبور قیمت از میانگین متحرک نمایی 20 روزه، احتمال صعود تا مقاومت 433 دلار افزایش خواهد یافت. عبور از این مقاومت مسیر را برای صعود به 609 دلار هموار خواهد کرد.

تحلیل پولکادات (DOT)

پولکادات در 14 ژوئن تا خط مقاومت مثلث متقارن پیش رفت، اما موفق به عبور نشد. این مسئله نشان می دهد که خرس ها همچنان تسلیم نشده و در حال فروش هستند.

نمودار پولکادات

درصورتی که قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (23 دلار) کاهش یابد، پولکادات روزهای آتی را در داخل مثلث سپری خواهد کرد. میانگین های متحرک سطح شده و شاخص RSI زیر نقطه میانی قرار دارد که حاکی از تثبیت DOT در روزهای آتی است. عبور و بسته شدن قیمت بالای مثلث، اولین نشانه پایان اصلاح خواهد بود. در این حالت DOT ممکن است به 31.28 و سپس تا 39.78 دلار صعود کند. اما در صورت نزول قیمت به زیر خط حمایت، DOT ممکن است تا 15 دلار سقوط کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx