دن تاپیرو (Dan Tapiero): قیمت بیت کوین به 500 هزار دلار خواهد رسید!

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

دن تاپیرو (Dan Tapiero): قیمت بیت کوین به 500 هزار دلار خواهد رسید! دن تاپیرو (Dan Tapiero) اعتقاد دارد که با سرازیر شدن 15 تریلیون دلار سرمایه نهادی به بیت کوین می تواند باعث افزایش قیمت بیت کوین به 500 هزار دلار شود. به اعتقاد دن تاپیرو، هم موسس شرکت گلد بولیون (Gold Bullion)، شش […]

دن تاپیرو (Dan Tapiero): قیمت بیت کوین به 500 هزار دلار خواهد رسید!

دن تاپیرو (Dan Tapiero): قیمت بیت کوین به 500 هزار دلار خواهد رسید!

دن تاپیرو (Dan Tapiero) اعتقاد دارد که با سرازیر شدن 15 تریلیون دلار سرمایه نهادی به بیت کوین می تواند باعث افزایش قیمت بیت کوین به 500 هزار دلار شود.

به اعتقاد دن تاپیرو، هم موسس شرکت گلد بولیون (Gold Bullion)، شش رقمی شدن قیمت بیت کوین دیر یا زود رخ خواهد داد. با اینکه تاپیرو بیت کوین را از لحاظ ارزشی به پادشاه تشبیه کرده است اما وی اعتقاد دارد که سرمایه گذاران در طلا نیز باید سرمایه گذاری کنند:

در پنج سال آینده قیمت طلا با رسیدن به 4 هزار دلار، دو برابر خواهد شد. اما ارزش بیت کوین در بین 300 هزار تا 500 هزار دلار خواهد بود، که رشدی 20 تا 30 برابری است. بدون شک بیت کوین عملکرد بهتری را در مقایسه با طلا خواهد داشت.

او در ادامه گفت که “از نظر من کسی از صنعت طلا با نظر من مخالفت نخواهد کرد”.

به‌ عقیده تاپیرو، سرمایه‌ گذاران نهادی و نهنگ‌ های اقتصادی به احتمال زیاد بین ۵ الی ۱۵ درصد از سرمایه خود به ارزش ۱۰۰ تریلیون دلار را به بیت کوین اختصاص خواهند داد:

مبلغ بسیار بزرگی است. 15٪ از 100 تریلیون دلار معادل ۱۵ تریلیون دلار است.

در ادامه صحبت های خود تاپیرو گفت که بیت کوین می تواند به عنوان سپری در برابر تورم ارزهای فیات باشد. زمانی که ارزش بازار بیت کوین تریلیون دلاری شود، مدیریتش مانند طلا برای سرمایه گذاران عمده آسان تر خواهد شد.

تحلیلگران دیگری نیز با تاپیرو هم عقیده هستند. به اعتقاد برایان استس (Brian Estes)، مدیر ارشد سرمایه‌ گذاری شرکت Off the Chain Capital، ارزش بیت کوین تا پایان سال 2021 می تواند به 228 هزار دلار برسد.

 

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx