روند صعودی آلت کوین ها ادامه دارد و اتریوم به بالاترین سطح خود نزدیک شده است

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

روند صعودی آلت کوین ها ادامه دارد و اتریوم به بالاترین سطح خود نزدیک شده است بیشتر آلت کوین ها به روند صعودی خود ادامه داده و حتی برخی موفق شده اند که رشدی دو رقمی داشته باشند. از جمله این آلت کوین ها می توان به بیت کوین کش، بیت کوین SV، چین لینک، […]

روند صعودی آلت کوین ها ادامه دارد و اتریوم به بالاترین سطح خود نزدیک شده است

بیشتر آلت کوین ها به روند صعودی خود ادامه داده و حتی برخی موفق شده اند که رشدی دو رقمی داشته باشند. از جمله این آلت کوین ها می توان به بیت کوین کش، بیت کوین SV، چین لینک، ریپل،‌ لایت کوین و کارادانو اشاره کرد.

به گزارش CryptoPotato دیروز بیشتر آلت کوین ها بعد از روند صعودی متوالی استراحت کوتاه مدتی داشتند. اما دوباره شرایط کاملا تغییر کرده است.

کاهش فاصله اتریوم با رکورد قبلی خود

اتریوم نیز به عنوان دومین رمزارز بازار به رکورد خود در سال 2018 بسیار نزدیک نشده و فاصله چندانی با ثبت رکوردی جدید ندارد.

اتریوم که در زمان نگارش این مطلب در بازه 1344 دلاری معامله می شود، به رکورد سال 2018 خود در ماه ژانویه 1432 دلار بسیار نزدیک شده است و در آستانه شکستن رکورد خود قرار گرفته است.

بایننس کوین با رشدی 6 درصدی و پولکادات با رشدی 7 درصدی به ترتیب قیمت های خود را به 44.5 و 10 دلار افزایش داده اند.

اما بقیه آلت کوین های برتر رشدی دو رقمی داشته اند که از جمله آنها می توان به ریپل (11.5٪)، کاردانو (11.5٪)، لایت کوین (11.2٪) و چین لینک (18٪) اشاره کرد.

بیت کوین کش و بیت کوین اس وی با رشد 44 و 55 درصدی بیشترین میزان رشد را به خود اختصاص داده و قیمت خود را به ترتیب به 600 و 300 دلار افزایش داده اند.

وضعیت بازار 

وضعیت بازار

سایر ارزهایی که رشد قابل توجهی داشتند عبارت اند از میکر (73٪)، دش (45٪)، اتریوم کلاسیک (30٪)، بیت کوین گلد (30٪)، هولو (27٪)، زدکش (25٪).

در کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال با رشدی چشمگیر به بالاترین سطح خود یعنی 1.120 تریلیون دلار رسیده است.

با رشد اخیر آلت کوین ها تسلط بیت کوین در بازار رمزارزها نیز دست خوش تغییر شده است. بیت کوین چند روز گذشته موفق شده بود با ورود به کانال 42 هزار دلاری رکورد جدیدی را برای خود ثبت کند. اما با ریزش نسبی این ارز، تسلط بیت کوین به زیر 70٪ در بازار نزول کرده است.

 

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx