شهرهای بزرگ چین حمایت خود را از طرح یوان دیجیتال این کشور اعلام کردند!

شهرهای بزرگ چین حمایت خود را از طرح یوان دیجیتال این کشور اعلام کردند!
  • زمان مطالعه: 2دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 2072 نفر

شهرهای بزرگ چین حمایت خود را از طرح یوان دیجیتال این کشور اعلام کردند!

چندین شهر بزرگ چین در حال برنامه ریزی برای حمایت از طرح پایلوت ارز دیجیتال بانک مرکزی این کشور موسوم به پرداخت الکترونیکی ارز دیجیتال (DCEP) هستند. از جمله شهرهایی که برنامه های خود را برای پشتیبانی از طرح پایلوت DCEP اعلام کرده اند می توان به پکن و شانگهای اشاره کرد.

به گفته شهردار پکن ، چن جینینگ (Chen Jining)، این شهر در سال جاری قصد دارد به توسعه طرح های خدمات فین تک و حرفه ای کمک کند. جینینگ افزود که این شهر همچنین به پیشبرد برنامه آزمایشی یوان دیجیتال کمک خواهد کرد.

به غیر از پکن، شانگهای نیز امسال قصد دارد به ارتقا طرح پایلوت DCEP کمک کند. شهردار این شهر، گونگ ژنگ (Gong Zheng)، گفت که شانگهای به برنامه های خود برای گشایش مالی و ارتقا یوان دیجیتال ادامه خواهد داد.

ما زینگروی (Ma Xingrui)، فرماندار استان گوانگدونگ، نیز قول داد که مقامات این استان برای نوآوری شهر شنژن در طرح DCEP مشتاقانه تلاش کنند.

صحبت های زینگروی در حالی مطرح می شود که شهر شنژن سومین دور آزمایشات DCEP خود را از ۲۰ ژانویه آغاز کرد. در این طرح ۲۰ میلیون یوان دیجیتال (معادل تقریباً ۲.۲۶ میلیون پوند) به ساکنان منطقه لانگهوا (Longhua) توزیع شد.

پیشرفت سریع طرح DCEP

از نظر کارشناسان صنعتی، اعلام حمایت شهرهای درجه یک چین از طرح آزمایشی یوان دیجیتال نشان دهنده آمادگی این کشور برای گسترش دامنه آزمایشات این طرح است. در نتیجه، انتظار می رود که کشور چین زیرساخت قدرتمندی را برای این طرح ایجاد کند در حالی که کشورهای دیگر همچنان در حال نظریه پردازی در این خصوص هستند.

به گفته متخصص ارزهای دیجیتال از شهر شنژن، برنامه های آزمایشی چین تنها گوشه کوچکی از برنامه کلی این کشور است. این متخصص معتقد است که به محض اجرایی شدن DCEP، صنعت مالی چین متحول و یک اقتصاد قدرتمند به ارزش میلیاردها یوان ایجاد خواهد شد.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx