صعود بیت کوین (BTC) به بالاترین سطح خود از ژانویه 2018

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

صعود بیت کوین (BTC) به بالاترین سطح خود از ژانویه 2018 در تاریخ 5 نوامبر برای اولین بار از ژانویه سال 2018 قیمت بیت کوین (BTC) به بالاترین سطح خود با ورود به کانال 15 هزار دلاری رسید. روز گذشته بیت کوین بارها تلاش کرد که از سد مقاومتی 15000 دلاری عبور کند اما نه […]

صعود بیت کوین (BTC) به بالاترین سطح خود از ژانویه 2018

صعود بیت کوین (BTC) به بالاترین سطح خود از ژانویه 2018

در تاریخ 5 نوامبر برای اولین بار از ژانویه سال 2018 قیمت بیت کوین (BTC) به بالاترین سطح خود با ورود به کانال 15 هزار دلاری رسید.

روز گذشته بیت کوین بارها تلاش کرد که از سد مقاومتی 15000 دلاری عبور کند اما نه تنها در ابتدای کار موفق نبود بلکه تا سطح 13566 دلاری ریزش کرد. از نظر تحلیلگران این ریزش به دلیل نامشخص بودن نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود. اما این پایان کار برای این ارز دیجیتال نبود.

بالاخره بیت کوین که روند صعودی خود را از ابتدای ماه اکتبر شروع کرده بود موفق شد سد مقاومتی 15000 دلاری را در هم بشکند و رکورد جدیدی را برای خود در سال جاری ثبت کند.

نمودار بیت کوین

هم اکنون بیت کوین در سطح قیمتی 15402 دلاری قرار دارد که حاکی از رشدی چشمگیر در مقایسه با روز گذشته است.

افزایش قیمت ها در ماه اکتبر شروع شد و در ماه جاری به اوج خود رسید. علاوه بر افزایش قیمت این ارز دیجیتال، حجم معاملاتی نیز به بالاترین سطح خود به ارزش 5.8 میلیون دلار رسید.

حجم درون زنجیره ای BTC

طبق داده های منتشر شده توسط The Block، میزان فعالیت ها در شبکه بیت کوین نیز افزایش یافته است. داده های جدید نشان می دهند که از اوایل اکتبر حجم درون زنجیره ای تنظیم شده در شبکه بیت کوین تاکنون رو به افزایش بوده است.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx