هارمونی بورد ایپ یات کلاب NFT پاسپورت (Bored Ape Yacht Club NFT Passport)

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

هارمونی قابلیت بورد ایپ یات کلاب NFT پاسپورت (Bored Ape Yacht Club NFT Passport) را راه اندازی کرد هارمونی اخیرا در رویداد ETH Denver از یک قابلیت جدید رونمایی کرد. این قابلیت که موسوم به بورد ایپ یات کلاب NFT پاسپورت (Bored Ape Yacht Club NFT Passport) است، از شبکه های مختلف پشتیبانی می کند.این […]

هارمونی بورد ایپ یات کلاب NFT پاسپورت (Bored Ape Yacht Club NFT Passport)

هارمونی قابلیت بورد ایپ یات کلاب NFT پاسپورت (Bored Ape Yacht Club NFT Passport) را راه اندازی کرد

هارمونی اخیرا در رویداد ETH Denver از یک قابلیت جدید رونمایی کرد. این قابلیت که موسوم به بورد ایپ یات کلاب NFT پاسپورت (Bored Ape Yacht Club NFT Passport) است، از شبکه های مختلف پشتیبانی می کند.این پاسپورت به کاربران این امکان را می ‌دهد که مدارک میمون‌ های خود را به دیفای کینگدمز (DeFi Kingdoms) وارد کنند. لازم به ذکر است که دیفای کینگدمز یک بازی مبتنی بر کسب درآمد است که در بستر بلاکچین هارمونی با بیش از 120,000 کاربر فعال ماهانه توسعه یافته است.

هولدرهای این میمون ها زمانی که کیف پول متامسک خود را به دیفای کینگدمز متصل می ‌کنند، می ‌توانند دارایی ‌های خود را در بازی ها در چندین بلاکچین تأیید کنند و به نمایش بگذارند.

حفظ امنیت

یکی از ویژگی های مهم پاسپورت هارمونی عدم انتقال دارایی ها است. به همین دلیل، نگرانی ها در خصوص به خطر افتادن دارایی ها به حداقل کاهش می یابد.به گفته تیم توسعه دهنده هارمونی، این ویژگی مالکیت دارایی ها را در چندین بلاکچین اثبات و اصالت آنها را تضمین می کند.شایان ذکر است که در حال حاضر پل زنجیره ای این پلتفرم موسوم به هورایزن (Horizon)، از شبکه های اتریوم، زنجیره BNB و سه بلاکچین دیگر پشتیبانی می کند.

لئو چن (Leo Chen)، یکی از اعضای تیم هارمونی، در این خصوص گفت:

ما می ‌خواستیم به همه هولدرهای NFT ها امکانات و گزینه ‌های بیشتری برای نمایش NFT‌ های خود و حضور در متاورس بدهیم. دارندگان Bored Ape Yacht Club اولین انتخاب ما هستند. ویژگی هویت بین زنجیره ‌ای راهی امن و آسان برای انجام این مهم بدون به خطر انداختن دارایی ها است.

نظرات بیان شده در اخبار و تحلیل ها صرفا ترجمه ای از منابع مذکور می باشند. و تیم تحریریه ارزینجا هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx