کراکن مجوز فعالیت در امارات را دریافت کرد

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

کراکن مجوز فعالیت در امارات را دریافت کرد کراکن، یکی از شناخته شده ترین صرافی های امریکا، به جمع صرافی هایی پیوسته که مجوز فعالیت در کشور پیشرو امارات را دریافت کرده اند. امارات متحده عربی از سال 2018 در تلاش برای گسترش حضور خود در صنعت کریپتو بوده است. در این راستا این کشور […]

کراکن مجوز فعالیت در امارات را دریافت کرد

کراکن مجوز فعالیت در امارات را دریافت کرد

کراکن، یکی از شناخته شده ترین صرافی های امریکا، به جمع صرافی هایی پیوسته که مجوز فعالیت در کشور پیشرو امارات را دریافت کرده اند.

امارات متحده عربی از سال 2018 در تلاش برای گسترش حضور خود در صنعت کریپتو بوده است. در این راستا این کشور تلاش کرده که قانونگذاری شفافی در این صنعت اتخاذ کند.

با موفقیت این کشور در این حوزه، صرافی های بزرگ دنیا در تلاش برای کسب مجوز فعالیت در این کشور بوده اند. حال به گزارش خبرگزاری بلومبرگ، صرافی امریکایی کراکن از امارات مجوز فعالیت دریافت کرده است.

علاوه بر دریافت این مجوز، کراکن چندی پیش از تاسیس یک مقر منطقه ای جدید در شهر ابوظبی خبر داده بود.

این مجوز به پایگاه چند میلیون کاربری این صرافی امکان سرمایه گذاری، ترید، برداشت و سپرده گذاری دارایی های کریپتو را مستقیماً در قالب درهم فراهم می کند.

این مجوز در حالی به کراکن اعطا شده که چندی پیش بزرگترین صرافی دنیا، بایننس، مجوز محدود فعالیت در این کشور عربی را دریافت کرده بود.

لازم به ذکر است که صرافی FTX نیز از برنامه خود برای تاسیس یک دفتر مرکزی منطقه ای در امارات خبر داده است.

 

نظرات بیان شده در اخبار و تحلیل ها صرفا ترجمه ای از منابع مذکور می باشند. و تیم تحریریه ارزینجا هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx