کوین شیرز: سرمایه نهادها به سمت این سه پروژه سرازیر شده است

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

کوین شیرز: سرمایه نهادها به سمت این سه پروژه سرازیر شده است کوین شیرز، شرکت مدیریت دارایی های دیجیتال، در گزارش هفتگی خود اعلام کرده که سرمایه گذاران نهادی در سه پروژه بیش از پروژه های دیگر سرمایه گذاری کرده اند گزارش جدید این شرکت نشان می دهد که در هفته گذشته میلادی میزان سرمایه […]

کوین شیرز: سرمایه نهادها به سمت این سه پروژه سرازیر شده است

کوین شیرز: سرمایه نهادها به سمت این سه پروژه سرازیر شده است

کوین شیرز، شرکت مدیریت دارایی های دیجیتال، در گزارش هفتگی خود اعلام کرده که سرمایه گذاران نهادی در سه پروژه بیش از پروژه های دیگر سرمایه گذاری کرده اند

گزارش جدید این شرکت نشان می دهد که در هفته گذشته میلادی میزان سرمایه ورودی به محصولات دارایی های دیجیتال برابر با 80 میلیون دلار بوده است.

طبق روال هفته های اخیر، بیت کوین با جذب 87.5٪، معادل 70 میلیون دلار جذب سرمایه داشته است. با احتساب هفته گذشته، این پنجمین هفته متوالی است که سرمایه ورودی به این رمزارز روند مثبت داشته است.

پولکادات و کاردانو نیز در مقایسه با سایر پروژه ها بیشترین جذب سرمایه را داشته اند. اما میزان سرمایه ورودی به اتریوم منفی بوده است.

طبق این گزارش، میزان سرمایه ورودی به پولکادات 3.6 و برای کاردانو 2.7 میلیون دلار بوده است.

کوین شیرز همچنین به این موضوع اشاره کرده با اینکه میزان سرمایه ورودی به بیت کوین در مقایسه با سه ماهه اول سال جاری کاهشی بوده است؛ اما انتظار می رود با تایید اولین ETF بیت کوین، این کوین شاهد ورود سرمایه بیشتری باشد.

به علاوه، این شرکت اعلام کرده با افزایش سرمایه جذب شده و همچنین روند صعودی قیمت ها در هفته اخیر، ارزش دارایی های تحت مدیریت این شرکت با ثبت یک رکورد جدید به بالاترین سطح خود یعنی 72.3 میلیارد دلار افزایش یافته است.

لازم به ذکر است که بالاترین سطح ثبت شده قبلی کوین شیرز متعلق به ماه مه سال جاری بود. در آن زمان ارزش دارایی ها به 71.6 میلیارد دلار رسیده بود.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات تصادفی
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx