بازوی پست بانک سوئیس در حال توسعه پلتفرم نگهداری رمزارز داخلی است

رمزارز
  • زمان مطالعه: 3دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 684 نفر

پنجمین موسسه مالی بزرگ سوئیس

قرار است یک سرویس تجارت و نگهداری رمزارز مستقل برای مشتریان خود ایجاد کند

با افزایش آمار کاربران برای نگهداری اموالشان در این کشور; اداره پست سوئیس قرار است معاملات رمزارز ها را از طریق بازوی بانکی خود PostFinance انجام دهد.انتظار می‌رود حدود ۲.۶ میلیون کاربر که در حال حاضر مشتری PostFinance، پنجمین بانک بزرگ کشور هستند; بتوانند بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال را از طریق یک سرویس معاملاتی و نگهداری داخلی در دو سال آینده خرید و فروش کنند.

همانطور که توسط رسانه محلی Swissinfo گزارش شده است; هیئت اجرایی بازوی بانکی Post Office قصد دارد حداکثر تا سال ۲۰۲۴ از طریق یک سرویس اختصاصی ;که توسط PostFinance اداره می شود، دسترسی مستقیم به بازارهای ارزهای دیجیتال را فراهم کند.این جدیدترین گام این موسسه است که به مشتریان خود امکان دسترسی به ارزهای دیجیتال را می دهد. در سال ۲۰۲۱، PostFinance با پلتفرم تجارت آنلاین Swissquote برای توسعه اپلیکیشن موبایل Yuh همکاری کرد;که به کاربران امکان دسترسی به سهام و بازارهای سهام سنتی و همچنین بیش از ۲۵ ارز دیجیتال را می‌دهد.

در حالی که کاربران با دانش بیشتری از فناوری به ارائه‌دهنده خدمات شخص ثالثی مانند Yuh به عنوان دروازه ورود به بازار رمزارز ها در کشور رضایت دارند; PostFinance به دنبال دسترسی مستقیم مشتریان به این بازارها است.

شهر ایتالیایی زبان سوئیس لوگانو جدیدترین منطقه ای است که پذیرش رمزارز های بیت کوین، تتر (USDT) و LVGA را به عنوان وسیله ای شناخته شده برای پرداخت مالیات، خدمات عمومی و هزینه های تحصیل برای دانش آموزان با مشارکت تتر اعلام کرده است.

در همین حال، بانک مرکزی سوئیس نگرش متفاوتی نسبت به توسعه ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) داشته است. پروژه Helvetia برای استفاده آزمایشی از CBDC با شرکای بانکداری تجاری در کشور راه اندازی شد; در حالی که هیئت مدیره آن هنوز خطرات احتمالی را در نظر می گرفت.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx