خرید کازماس

Cosmos (ATOM)
  • ATOMکد
  • 33رتبه

کازماس با نماد اختصاری ATOM یک ارز دیجیتال می باشدکه توسط شبکه کازماس استفاده می شود و همچنین تراکنش ها را علامت گذاری می کند. تعداد واحدهای در گردش کازماس 190.69 میلیون و تعداد کل واحدهای آن 237.93 میلیون است. کازماس (Comos) یا کازماز یک شبکه غیرمتمرکز از بلاکچین‌های موازی مستقل بوده که هر کدام مبتنی بر الگوریتم اجماع BFT نظیر اجماع Tendermint هستند. هدف این پلتفرم سازگاری با دیگر شبکه‌های بلاکچین است؛ به گونه‌ای که شبکه این پلتفرم قادر به تعامل با سایر برنامه‌های کاربردی و ارزهای دیجیتالی است که سایر شبکه‌های بلاکچین امکان انطباق با آن‌ها را ندارند. در صنعت ارزهای دیجیتال، بسیاری از پروژه‌ها به دنبال این هستند تا خود را به عنوان پیشگام در این صنعت معرفی کنند. با این حال، به دلیل وجود پروژه‌های متعدد در این صنعت، امکان تعامل بلاکچین‌های هر یک از این پروژه‌ها با یکدیگر کمی سخت به نظر می‌رسد؛ به گونه‌ای که آن‌ها نمی‌توانند با بیت کوین به طور مستقیم ارتباط برقرار کنند و برعکس. این وضعیت، فضایی را برای بلا‌چین‌ها ایجاد کرده است که هر یک به طور مجزا عمل کنند و تمایلی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با یکدیگر نداشته باشند. اما اگر بین این بلاک‌ها و زنجیره‌ها ارتباط برقرار شود، فرصت‌های جدیدی برای این صنعت ایجاد می‌شود. برخی از این فرصت‌ها عبارتند از قراردادهای هوشمند و تبادل توکن که بدون حضور اشخاص ثالث نظیر صرافی‌ها انجام می‌شود. در دنیای امروز که به عصر دیجیتال معروف است، تصور اینکه پلتفرم‌های مختلف نتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، بسیار سخت است. کازماس قصد دارد به “اینترنت بلاک‌چین‌ها” تبدیل شود. همانطور که مجموعه پروتکل TCP/IP تعامل را بین سایت‌ها در اینترنت برقرار کرده است، کازماس نیز تلاش می‌کند تا به عنوان یک بلاکچین استاندارد و مرجع، بین سایر پلتفرم‌ها ارتباط برقرار کند. ساختار این پلتفرم متشکل از چندین بلاکچین مستقل موسوم به “Zones” (زون یا مناطق) است که متصل به یک بلاکچین مرکزی تحت عنوان “Hub” می‌باشد. زون‌ها با استفاده از پروتکل Tendermint و استاندارد کازماس ساخته شده و می‌توان آ‌ن‌را با هر زبان برنامه‌نویسی نوشت. کاربران گرامی، جهت خرید کازماس می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.

icon قیمت خرید اکنون:395,923
iconقیمت فروش اکنون:405,389
کازماس
change-teather
تومان
کازماس
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد

کازماس چیست؟

در صنعت ارزهای دیجیتال پروژه های متعددی وجود دارد که امکان تعامل بلاکچین هر یک از این ها با هم کمی سخت می باشد و نمی توانند به طور مستقیم با بیتکوین ارتباط برقرار کنند در نتیجه هر یک از این بلاکچین ها به طور مجزا فعالیت می کنند. 
با توجه به نیاز برقرار شدن ارتباط بین بلاکچین ها و ایجاد فرصت های جدیدی برای صنعت ارز دیجیتال شبکه کازماس به وجود آمد.
کازماس به منظور تسهیل ارتباط، مقیاس پذیری و تعامل بین زنجیره های مستقل طراحی شده است. شبکه کازماس در حال حاضر به «اینترنت بلاک چین‌ها» معروف شده است و هدف آن برقرای ارتباط بین بلاک چین‌های مستقل می باشد.
شبکه کازماس cosmos یک اکوسیستم غیر متمرکز از بلاکچین های مستقل است که پدید آورنده آن یعنی شرکت تندرمینت آن را اساس نسل آینده تکنولوژی اینترنت می داند.