خرید دیجی بایت

DigiByte (DGB)
  • DGBکد
  • 266رتبه

این ارز با واحد اختصاریDGB در بازار ارزهای دیجیتال شناخته شده است.دیجی بایت یک شبکه مبتنی بر بلاکچین بوده و یک ارز دیجیتال غیر متمرکز نیز می باشد. هدف این ارز امنیت و کاربرد آن به عنوان پول و همچنین یک روش پرداخت سریع و ارزان می باشد. دیجی بایت جزء اندک ارزهای دیجیتال قدیمی می باشد که هنوز بر سر زبان ها بوده و طرفداران خودش را نیز دارد. به گفته طرفداران دیجی بایت، این ارز از پیشرفته ترین فناوری های رمزنگاری استفاده می کند و از سریع ترین شبکه نیز برخوردار است. دیجی بایت بالاترین مقیاس پذیری را دارد و امنیتش از دیگر ارزهای بزرگ نیز بیشتر است. دیجی بایتی ها معتقدند که به دلیل فناوری برتر این شبکه در سال های آینده این ارز از بیت کوین، لایت کوین و دیگر پول های دیجیتال نیز فراتر می رود. این ارز دیجیتال بیش از 100 هزار نود دارد که هنوز اثبات نشده است. یکی از نقاط ضعف دیجی بایت، پذیرش این ارز می باشد. در وب سایت دیجی بایت از مسائل فنی و نحوه عملکرد شبکه، اطلاعات بسیار کمی ذکر شده است. تمرکز اصلی این سایت بر روی کپی برداری از شیوه های بازاریابی و کلماتی است که نظر کاربران را بر خود جلب کند. دیجی بایت محدودیت سکه های خود را 21 میلیارد گذاشته است که در مدت زمان 21 سال استخراج می شود که 17 سال آن باقی مانده است، و این هزار برابر بیشتر از ساز و کار بیت کوین است. در حال حاظر چیزی بیش از 9 میلیارد DGB یا دیجی بایت در چرخه بازار وجود دارد که می توان آن ها را خرید یا استخراج کرد. سرعت ایجاد بلاک در بیت کوین 10 دقیقه می باشد، درحالی که دیجی بایت در هر 15 ثانیه بلاک هایش را ایجاد می کند. تراکنش ها در شبکه دیجی بایت با سرعت بالا پردازش و تایید می شود. این سریع بودن ایجاد بلاک ها، مشکل مقیاس پذیری را بیشتر می کند. به دلیل اینکه هر گره در شبکه دیجی بایت باید کل تاریخچه زنجیره بلاک را برای تایید تراکنش های جدید دریافت کند. دیجی بایت اولین ارز رمز پایه بود که از فناوری سگویت ((Segwit به معنای شاهد جداگانه استفاده کرد و باعث ایجاد نوآوری های دیگر مانند تراکنش های کراس چین و تایید کلی تراکنش ها شد. از آنجا که زمان هر بلاک هر 2 سال دو برابر می شود و دیجی بایت نیز قصد دارد که همچون سرویس دهنده VISA به 2000 تراکنش در ثانیه برسد. بنابر این نیاز فوری به سرعت دارد. شبکه دیجی بایت ظرفیت انجام 560 پردازش در ثانیه را دارد و این در حالی است که در شبکه بیت کوین 80 تراکنش در ثانیه انجام می شود و دیجی بایت سرعت پردازش بسیار بالایی نسبت به بیت کوین دارد. کاربران گرامی، جهت خرید دیجی بایت می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.

icon قیمت خرید اکنون:857.277
iconقیمت فروش اکنون:904.629
دیجی بایت
change-teather
تومان
دیجی بایت
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد

دیجی بایت چیست؟

دیجی بایت (DigiByte) یک شبکه پرداخت غیر متمرکز و ارز دیجیتال است که به سرعت در حال رشد است و در سال 2014 و برگرفته شده از بیتکوین ارائه شده است. دیجی بایت به شما این امکان را می دهد که پولی را از طریق اینترنت با پیشرفت های بسیاری از جمله تراکنش های فوق سریع با حداقل یا بدون کارمزد، انتقال دهید.

دیجی بایت یک فورک از بیتکوین می باشد و با هدف اینکه در جهت رفع نیازهای روزمره انسان ها باشد ایجاد شده است که تفاوت هایی با این ارز دارد نسبت به بیتکوین مقیاس ‌پذیرتر، ایمن تر، سریع تر ، نامتمرکزتر و سازگار تر است.

بر خلاف بیت کوین که تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون واحد است، تعداد واحدهای دیجی بایت ۲۱ میلیارد واحد است که طی ۲۱ سال (تا سال ۲۰۳۵) همه‌ی آن‌ استخراج خواهد شد.