خرید ایاس

EOS (EOS)
  • EOSکد
  • 94رتبه

ایاس (EOS) یک پلتفرم ارز دیجیتال است که توسط تیم توسعه دهنده آن به عنوان سیستم عامل ساخت دی اپ (dapp) ارائه شده است. رمزارز ایاس ارز بومی این پلتفرم است که برای انجام معاملات، پرداخت هزینه خدمات پلتفرم و تأمین هزینه های ناشی از دی اپ های استقرار یافته قبلی استفاده می شود. بلاکچین ایاس مقیاس پذیری پیشرفته و امکان شخصی سازی قابل توجهی را برای کاربران فراهم می کند. عرضه اولیه ایاس تحت استاندارد ERC-20 اتریوم انجام شد. با این وجود رمزارز ایاس بر اساس سورس کد پلتفرم ایاس توسعه داده شده است. کاربران گرامی، جهت خرید ایاس می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.

icon قیمت خرید اکنون:47,897.5
iconقیمت فروش اکنون:49,357.8
ایاس
change-teather
تومان
ایاس
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد

ایاس چیست ؟

شبکهایاس یک پلتفرم بلاک چین منبع باز است که عملکرد بالا، انعطاف پذیری، امنیت و تجربه توسعه دهنده را در اولویت قرار می دهد. به عنوان یک پلتفرم بلاکچین نسل سوم که توسط ماشین مجازیایاس قدرت می‌گیرد، ایاس  دارای یک موتور WebAssembly  توسعه‌یافته برای اجرای قطعی تراکنش‌های تقریباً بدون هزینه است.

ایاس مقیاس پذیرترین، قابل تقسیم ترین و قابل برنامه ریزی ترین ارز دیجیتال بازار است.  ایاس یک شبکه اثبات سهام نمایندگی شده(DPoS)  است که در آن ذینفعان اختیار انتخاب اپراتورهای گره را دارند. با توجه به ماهیت غیرمتمرکز توزیع توکن در ایاس، قدرت در دست ماینرهای بلاکچین نیست، بلکه همه طرف‌های درگیر در شبکه ایاس هستند.

شبکهایاس به دلیل فناوری و جامعه آن جذاب است. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا پروژه هایی بسازند که سایر بلاکچین ها نمی توانند از آنها پشتیبانی کنند. این شبکه ساده است و دارای چندین ابزار و منابع آموزشی برای کمک به کاربران برای سازگاری با بلاک چین است.