آرتور چئونگ: مراقب هکرهای کره شمالی باشید

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

آرتور چئونگ: مراقب هکرهای کره شمالی باشید آرتور چئونگ (Arthur Cheong)، بنیانگذار دیفاینس کپیتال (DeFiance Capital) هشدار داده که هکرهای تحت حمایت کره شمالی روش های پیچیده ای را برای هدف قرار دادن شرکت های کریپتو ابداع کرده اند. به گفته چئونگ این هکرها از اشکال جدیدی از مهندسی اجتماعی برای ورود به دفاع ذهنی […]

آرتور چئونگ: مراقب هکرهای کره شمالی باشید

آرتور چئونگ: مراقب هکرهای کره شمالی باشید

آرتور چئونگ (Arthur Cheong)، بنیانگذار دیفاینس کپیتال (DeFiance Capital) هشدار داده که هکرهای تحت حمایت کره شمالی روش های پیچیده ای را برای هدف قرار دادن شرکت های کریپتو ابداع کرده اند.

به گفته چئونگ این هکرها از اشکال جدیدی از مهندسی اجتماعی برای ورود به دفاع ذهنی ما استفاده می کنند. او مدعی است که این اطلاعات از طریق تحقیق و گفتگو با کارشناسان برجسته امنیت سایبری به دست آمده است.

به گفته چئونگ، در خط مقدم این حملات هماهنگ، BlueNorOff، سازمان جرایم سایبری تحت حمایت کره شمالی قرار دارد.

این کارشناس حوزه رمزارزها اظهار داشت تصمیم او مبنی بر انتشار یافته های خود به دلیل در حالت آماده باش قرار دادن کل صنعت کریپتو بوده است.

آرتور چئونگ باور دارد که این گروه بسیار مدبر و مصمم است. و به هیچ عنوان نمی توان آنها را دست کم گرفت.

لازم به ذکر است که خود او ماه گذشته قربانی یک حمله مهندسی اجتماعی شده بود. هکرها با استفاده از ایمیل فیشینگ موفق به آلوده کردن دستگاه او به یک بدافزار شدند. و از این طریق رمز کیف پول او را استخراج کردند. او در نهایت، 1.7 میلیون دلار NFT را در این حمله از دست داد.

 

نظرات بیان شده در اخبار و تحلیل ها صرفا ترجمه ای از منابع مذکور می باشند. و تیم تحریریه ارزینجا هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx