افزایش سرمایه گذاری دولت ها در حوزه ارزهای دیجیتال پس از هک توییتر

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

افزایش سرمایه گذاری دولت ها در حوزه ارزهای دیجیتال پس از هک توییتر جمعی از کارشناسان حوزه ارزهای دیجیتال بر این موضوع اتفاق نظر دارند که امور مالی موسسات و اجرای قوانین آنان، بیانگر گزارش های امیدوار کننده ای در این حوزه هستند. متخصصان جرائم مالی موظف به یافتن علت هک توئیتر شدند. در این […]

افزایش سرمایه گذاری دولت ها در حوزه ارزهای دیجیتال پس از هک توییتر

افزایش سرمایه گذاری دولت ها در حوزه ارزهای دیجیتال پس از هک توییتر

جمعی از کارشناسان حوزه ارزهای دیجیتال بر این موضوع اتفاق نظر دارند که امور مالی موسسات و اجرای قوانین آنان، بیانگر گزارش های امیدوار کننده ای در این حوزه هستند. متخصصان جرائم مالی موظف به یافتن علت هک توئیتر شدند. در این راستا، آنالیز های بلاکچین، به عنوان نمونه ای اثربخش نام برده شدند.

لانا شوارتزمان (Lana Schwartzmann)، مدیر ارشد Paxful ،در مورد هک توییتر گفت: ” آنچه که اکنون به آن واقفیم، بسیار جالب تر از آن چیزی است که ما از دنیای فیات می دانستیم”. چندی پیش صفحه معروف افراد زیادی در توییتر هک شد. سپس در رابطه با حفظ امنیت اطلاعات کاربران شبکه های مجازی توصیه های زیادی درباره استفاده از بلاکچین شد. جف هوروویتز ، مدیر ارشد سایت کوین بیس، در این مورد بر این باور است که چنین اتفاقاتی بخشی از یک روند در حوزه کریپتوکارنسی است.

هورویتز توضیحاتی در رابطه با پیشرفت های مهم کریپتوکارنسی ارائه داد. در توضیحات او صحبت هایی نیز از وضع مقررات در این حوزه شد. در چند وقت اخیر، کشور های مختلفی اقدام به راه اندازی ارز دیجیتال بانک مرکزی خود کردند. همچنین روسیه قانونی برای کار با رمز ارزها به تصویب رساند. جاناتان لوین ،بنیانگذار Chainalysis ، شرکتی است که به ردیابی بیت کوین در هک توییتر کمک کرده است. او بر این باور است که جابه جایی های مالی هفتگی بیت کوین، بیش از یک میلیارد دلار است. با این وجود، در مقایسه با آنچه که در بلاکچین در حال انتقال است، ارزش بسیار کمی دارد.

تمایل شرکت ها برای ورود به این حوزه

وی هم چنین ذکر کرد که در حال حاضر، شرکت های بسیاری در حوزه کریپتوکارنسی به فعالیت می پردازند. شرکت های زیادی هم تمایل دارند با این حوزه بیشتر آشنا شوند. تقریبا کسی مشکلی با به کار بستن این فناوری جدید ندارد. اما موضوعی که برای این شرکت ها مورد ابهام است این است که نحوه این آشنایی و شروع به استفاده از این فناوری باید چگونه باشد. لوین، در مورد گروه معروف لازاروس (Lazarus) کره شمالی نیز اطلاعاتی را ذکر کرد. این گروه توانسته اند به خوبی از فناوری های مرتبط با بلاکچین برای اجرای قوانین تصویب شده استفاده کنند.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx