بنک آو امریکا: سولانا می تواند ویزای کریپتو باشد

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

بنک آو امریکا: سولانا می تواند ویزای کریپتو باشد بنک آو امریکا با تمجید از سولانا و پیش بینی یک آینده درخشان، این پروژه را به شرکت ویزا در حوزه کریپتو تشبیه کرده است. الکش شاه (Alkesh Shah)، استراتژیست دارایی های دیجیتال این بانک امریکایی همچنین اعلام کرد که سولانا بخشی از بازار اتریوم را […]

بنک آو امریکا سولانا می تواند ویزای کریپتو باشد

بنک آو امریکا: سولانا می تواند ویزای کریپتو باشد

بنک آو امریکا با تمجید از سولانا و پیش بینی یک آینده درخشان، این پروژه را به شرکت ویزا در حوزه کریپتو تشبیه کرده است.

الکش شاه (Alkesh Shah)، استراتژیست دارایی های دیجیتال این بانک امریکایی همچنین اعلام کرد که سولانا بخشی از بازار اتریوم را به چنگ خود درخواهد آورد.

همانطور که می دانید، شبکه سولانا در سال 2020 راه اندازی شد. و از آن زمان به پنجمین ارز دیجیتال بزرگ بازار کریپتو با ارزش بازار 47 میلیارد دلاری تبدیل شده است.

سولانا که از اتریوم بسیار سریع تر است، تاکنون برای پردازش بیش از 50 میلیارد تراکنش و ضرب بیش از 5.7 میلیون توکن NFT استفاده شده است.

با این حال، بسیاری از منتقدان بر این باور هستند که تمرکززدایی و اعتماد قربانی سرعت شده اند. اما به اعتقاد شاه، مزایای سولانا از معایب آن بسیار بیشتر است:

توانایی آن در ارائه توان عملیاتی بالا، هزینه کم و سهولت استفاده، یک بلاکچین بهینه شده را در اختیار مصرف کنندگان برای پرداخت ‌های خرد، دیفای، NFT، شبکه ‌های غیرمتمرکز (Web3) و گیمینگ ایجاد کرده است.

استراتژیست بنک او امریکا همچنین گفت که سولانا به دلیل کارمزدهای پایین، سهولت استفاده و مقیاس ‌پذیری، در حال تصاحب بخشی از سهم بازار اتریوم است. در مقایسه، اتریوم نیز به دلیل کارمزدهای بالا در حال نزول است.

اما چرا ویزا؟

ویزا به طور متوسط 1,700 تراکنش را در ثانیه پردازش می کند. اما این شبکه از نظر تئوری می تواند حداقل 24,000 تراکنش را در ثانیه پردازش کند.

در حال حاضر، این رقم برای اتریوم در حدود 12 است. در حالی که سولانا دارای محدودیت نظری 65,000 تراکنش در ثانیه است. به همین دلیل است که استراتژیست بنک او امریکا این شبکه را به ویزا تشبیه کرده است.

 

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx