بیت کوین و اتریوم با ثبات تر از برخی سهام

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

بیت کوین و اتریوم با ثبات تر از برخی سهام داده های IntoTheBlock نشان می دهند که بیت کوین و اتریوم در مقایسه با برخی از سهام نوسانات کمتری و حتی سوددهی بیشتری داشته اند. همیشه یکی از ایراداتی که به بازار رمزارزها وارد شده بحث نوسانات بوده است. همین موضوع باعث شده که افراد […]

بیت کوین و اتریوم با ثبات تر از برخی سهام

بیت کوین و اتریوم با ثبات تر از برخی سهام

داده های IntoTheBlock نشان می دهند که بیت کوین و اتریوم در مقایسه با برخی از سهام نوسانات کمتری و حتی سوددهی بیشتری داشته اند.

همیشه یکی از ایراداتی که به بازار رمزارزها وارد شده بحث نوسانات بوده است. همین موضوع باعث شده که افراد بسیاری از ورود به این بازار خودداری کنند. اما داده های ارائه شده حاکی از نادرست بودن این ادعا است.

تحلیلگران IntoTheBlock ابزار خودکاری برای محاسبه نسبت شارپ (Sharpe) ایجاد کرده اند. این شاخص به سرمایه گذاران کمک می کند تا ریسک و پاداش سرمایه گذاری خود را ارزیابی کنند.

این نسبت بر اساس عملکرد گذشته پرتفوی محاسبه می شود. نسبت بالا معمولاً نشانه خوبی از توزیع ریسک / پاداش در نظر گرفته می شود.

بیت کوین و اتریوم با ثبات تر از برخی سهام

داده های IntoTheBlock

بر اساس تجزیه و تحلیل ارائه شده توسط کارشناسان این شرکت تحلیلی، بیت کوین و اتریوم در مقایسه با بسیاری از سهام، به ویژه سهام شرکت های مرتبط با کریپتو مانند Coinbase، نوسانات کمتری داشته اند.

همانطور که نمودار نشان می دهد، نسبت شارپ برای بیت کوین در -0.02 باقی مانده در حالی که همین نسبت برای اتریوم 0.04 است. از سوی دیگر، برخلاف تصور عمومی، بازار سهام عملکرد بدتر یا مشابهی با دارایی های دیجیتال داشته است.

با کاهش میانگین نوسان دارایی‌ هایی مانند بیت‌ کوین و اتریوم نسبت به سال ‌های گذشته، موضوع نوسانات ممکن است دیگر برای رمزارزها صدق نکند.

 

نظرات بیان شده در اخبار و تحلیل ها صرفا ترجمه ای از منابع مذکور می باشند. و تیم تحریریه ارزینجا هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx