با ورود 140 هزار بیت کوین (BTC) به بازار، این ارز دیجیتال ممکن است به زودی سقوط کند!

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

با ورود 140 هزار بیت کوین (BTC) به بازار، این ارز دیجیتال ممکن است به زودی سقوط کند! با حل شدن پرونده صرافی Mt. Gox ممکن است به زودی 2.6 میلیارد دلار بیت کوین (BTC) برای فروش آزاد شوند. بنابراین در روزهای آتی با وارد شدن پرونده Mt. Gox به مراحل نهایی اش، ممکن است […]

با ورود 140 هزار BTC به بازار، بیت کوین ممکن است به زودی سقوط کند!

با ورود 140 هزار بیت کوین (BTC) به بازار، این ارز دیجیتال ممکن است به زودی سقوط کند!

با حل شدن پرونده صرافی Mt. Gox ممکن است به زودی 2.6 میلیارد دلار بیت کوین (BTC) برای فروش آزاد شوند. بنابراین در روزهای آتی با وارد شدن پرونده Mt. Gox به مراحل نهایی اش، ممکن است بیت کوین روند نزولی جدیدی را تجربه کند.

براساس گزارش CryptoQuant، تنها یک هفته تا پایان مهلت این صرافی، که سال ها پیش تعطیل شد، برای پرداخت باقی مانده است.

بالاخره پس از تاخیرهای متعدد، به طلبکاران صرافی Mt. Gox که در سال 2014 سرمایه خود را از دست دادند، در تاریخ 15 دسامبر اعلام خواهد شد که چه زمانی می توانند بیت کوین های خود را دریافت کنند. اگر این افراد تصمیم به فروش بیت کوین های خود بگیرند حجم زیادی از این ارز دیجیتال وارد بازار خواهد شد.

صرافی Mt. Gox در زمان خود معروف ترین صرافی ارزهای دیجیتال بود تا اینکه از بخت بدش هک شد و در حدود 860،000 بیت کوین از این صرافی به سرقت برده شد. حالا پس از سال ها کشمکش قانونی، قرار است که 140،000 بیت کوین بین طلبکاران این صرافی توزیع شود.

از زمان تعطیلی این صرافی در سال 2014، قیمت بیت کوین مانند قارچ رشد کرده و با یک حساب ساده می توان متوجه شد که ارزش این تعداد بیت کوین در حال حاضر چیزی بالغ بر 2.63 میلیارد دلار است.

به گفته CryptoQuant، این حجم از بیت کوین می تواند فشار فروش بیت کوین را به شدت افزایش دهد. ماهانه در حدود 28 هزار واحد بیت کوین استخراج می شود. درصورت ورود این حجم از بیت کوین به بازار که تقریبا برابر با میزان عرضه 5 ماه از این ارز است، تعادل بازار ممکن است به شدت بهم بریزد.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx