تحلیلی جامع اما کوتاه بر بیت کوین و 9 رمز ارز مهم بازار

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

تحلیلی جامع اما کوتاه بر بیت کوین و 9 رمز ارز مهم بازار بیت کوین نظر بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. طی این چند روز نیز بیشترین سرمایه بازار را به خود اختصاص داده است. با کاهش ارزش ارزهای فیات، سرمایه گذاران به سمت دارایی های دیگری مثل طلا رفته […]

تحلیلی جامع اما کوتاه بر بیت کوین و 10 ارز دیجیتال مهم

تحلیلی جامع اما کوتاه بر بیت کوین و 9 رمز ارز مهم بازار

بیت کوین نظر بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. طی این چند روز نیز بیشترین سرمایه بازار را به خود اختصاص داده است. با کاهش ارزش ارزهای فیات، سرمایه گذاران به سمت دارایی های دیگری مثل طلا رفته اند. همین موضوع قیمت جهانی طلا را بالا برد. گرچه رمز ارز ها خیلی برای سرمایه گذاران شناخته شده نیستند، با این حال حجم سرمایه ی موجود در این بازار نیز بالا رفت. البته با افزایش محبوبیت این ارزها، اگر بتوانند مقدار بیشتری از سرمایه ها را به خود جلب کنند، شاهد روزهای خوبی خواهیم بود.

بیت کوین

اگر اتفاقی که در تحلیل قبلی از آن صحبت کرده ایم رقم نخورد، می توانیم شاهد سه اتفاق کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای پادشاه ارزهای دیجیتال باشیم. با بالا بودن حجم خرید بیت کوین، باید شاهد قیمت تا حدود 11800 دلار باشیم. چرا که شاهد الگوی رفتاری مثلث افزاینده ی گاوی هستیم.

همچنین در میان مدت هم باید منتظر قیمت 16997 دلار  باشیم. در دراز مدت هم افزایش قیمت تا 28800 دلار قابل انتظار است. البته باز هم لازم به ذکر است که نباید مقدار فروش از خرید پیشی بگیرد. برای همین باید بسیار زیاد مراقب این باشیم که حجم خرید از فروش بیشتر باشد. در غیر این صورت قیمت قطعا به زیر 10000 دلار ریزش می کند.

اتریوم

درباره ی ملکه ی ارزهای دیجیتال، باید منتظر یک اصلاح قیمت باشیم. پس از آن احتمالا اتریوم به روند افزایشی خود ادامه می دهد. 366 دلار و سپس 480 دلار برای اتریوم مورد پیش بینی است.

ریپل

احتمالا این ارز تا 0.25 دلار بالا میرود. البته به شرط آن که خرس ها نتوانند روند کاهشی آغاز کنند. اگر این روند شروع شود، قیمت تا 0.18 دلار پایین می آید.

بیت کوین کش

این ارز دیجیتال مقاومت 260 دلاری را رد کرد. این امر بیانگر اشتیاق گاوها برای ادامه ی خرید است. قیمت بعدی مورد انتظار 280 دلار است. البته اگر گاو ها نتوانند این روند صعودی تا 280 دلار را حفظ کنند، احتمالا قیمت تا 260 پایین می آید و مدتی روی این قیمت باقی می ماند.

بیت کوین اس وی

این ارز مقاومت 200 دلاری را شکسته است که نشانه ی خوبی است. احتمالا گاوها تلاش کنند تا این قیمت را به 227 برساند. اگر قیمت به 227 دلار برسد، یک روند صعودی تا 308 دلار مورد انتظار است.

کاردانو

این ارز سطح مقاومت 0.138 دلار را رد کرده است. هدف این ارز قیمت 0.17 دلاری است. البته خرس ها در تلاش هستند تا قیمت را به0.13 و 0.12 برسانند. 

لایت کوین

درباره ی لایت کوین، جنگ بین گاوها و خرس ها نسبتا شدید است. خرس ها توانستند قیمت را زیر 46 دلار بیاورند. اما موفق به حفظ آن نشدند. گاوها در تلاش هستند تا قیمت را به 52 و سپس 64 دلار رسانند. احتمالا وضعیت فعلی بین گاوها و خرس هاچند روزی ادامه داشته باشد.

کریپتو دات کام

این رمز ارز روند صعودی دارد. گرچه وقتی به 0.158 دلار رسید، به علت اینکه عده ای قصد برداشت سود خود را کردند،قیمت تا 0.153 دلار کاهش پیدا کرد. اما گاوها دوباره به روند صعودی جان دادند.

اگر گاوها بتوانند قیمت را تا 0.158 بالا ببرند و تثبیت کنند، انتظار یک رالی قیمت تا 0.17دلار را داریم.

بایننس کوین

گاوها شدیدا در حال دفاع از سطح 18 دلاری ارز رسمی صرافی بایننس هستند. اگر موفق شوند تا قیمت را به سمت بالا حرکت دهند، باید منتظر قیمت 20 دلاری باشیم. البته این امکان وجود دارد که قیمت از 18 دلار هم پایین تر بیاید. این اتفاق خوبی نیست!

ایاس

ایاس در بازه قیمتی 2.33 تا 2.83 قرار دارد. اگر گاوها این بازه را رد کنند، احتمالا قیمت را به 3.1 می رسانند. اگر قیمت به 3.1 برسد، یک روند صعودی تا 3.8 دلار آغاز می شود.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx