تحلیل ارزهای دیجیتال‌ بیت کوین، اتریوم، کاردانو و ریپل

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

تحلیل ارزهای دیجیتال‌ بیت کوین، اتریوم، کاردانو و ریپل با عبور موقتی بیت کوین از سطح 50,000 دلار برای اولین بار پس از ماه ها، می توان انتظار تداوم رشد برخی از آلت کوین ها را داشت. با تحلیل ارزهای دیجیتال زیر همراه ما باشید. تحلیل بیت کوین (BTC) در چند روز گذشته بیت کوین […]

تحلیل ارزهای دیجیتال‌ بیت کوین، اتریوم، کاردانو و بایننس کوین

تحلیل ارزهای دیجیتال‌ بیت کوین، اتریوم، کاردانو و ریپل

با عبور موقتی بیت کوین از سطح 50,000 دلار برای اولین بار پس از ماه ها، می توان انتظار تداوم رشد برخی از آلت کوین ها را داشت. با تحلیل ارزهای دیجیتال زیر همراه ما باشید.

تحلیل بیت کوین (BTC)

در چند روز گذشته بیت کوین در یک الگوی وج صعودی ترید شده است. در 22 آگوست گاوها موفق به تبدیل سطح 48000 دلار به حمایت شدند و امروز قیمت را به بالای 50000 دلار افزایش دادند.

نمودار بیت کوین

حالا انتظار می رود که قیمت تا خط مقاومت وج صعود کند. انتظار می رود که در این سطح شاهد مقاومت شدید خرس ها باشیم. درصورت نزول از این سطح، بیت کوین ممکن است تا حمایت این الگو نزول کند. این حمایت برای گاوها بسیار حائز اهمیت است، زیرا اگر شکسته شود، اصلاح ممکن است تا 42,451 دلار ادامه داشته باشد. اما برخلاف دیدگاه فوق، اگر قیمت از الگو فوق عبور کند، بیت کوین شاید تا محدوده مقاومت 58000 – 60000 دلار صعود کند. میانگین های متحرک صعودی شده اند و شاخص RSI در محدوده اشباع خرید قرار دارد که نشان دهنده برتری گاوها است.

تحلیل اتریوم (ETH)

در 21 آگوست خرس ها تلاش کردند تا مانع از پیشرفت اتریوم به سمت مقاومت 3,335 دلار شوند. اما گاوها اجازه نزول قیمت به زیر 3200 دلار را ندادند. این موضوع نشان می دهد که احساس بازار مثبت است و تریدرها کوچکترین نزول قیمت را می خرند.

نمودار اتریوم

در حال حاضر گاوها در تلاش برای حفظ قیمت بالای مقاومت 3335 دلار هستند. اگر موفق شوند، این آلت کوین می تواند تا 3670 و سپس تا سطح روانی 4000 دلار صعود کند. اما برعکس، درصورت نزول قیمت از سطوح فعلی، اتریوم می تواند تا 3000 دلار نزول کند. درصورتی که این سطح شکسته نشود، اتریوم در روزهای آتی در بازه 3000 – 3335 دلار در نوسان خواهد بود. اما شکست 3000 دلار اولین نشانه از قدرت گرفتن خرس ها خواهد بود. این موضوع ممکن است با لیکوئید شدن، قیمت را تا میانگین متحرک ساده 50 روزه (2,547 دلار) کاهش بدهد.

تحلیل کاردانو (ADA)

کاردانو در چند روز گذشته در یک روند صعودی قدرتمند قرار گرفته است. این آلت کوین موفق شد بالاخره در 22 آگوست از بالاترین سطح خود یعنی 2.47 دلار عبور کند.

نمودار کاردانو

در این روند صعودی هدف بعدی کاردانو سطح روانی 3 دلار خواهد بود. صعودهای عمودی شکل معمولا قابل حفظ نیستند، بنابراین انتظار می رود که این آلت کوین نزدیک سطح 3 دلار اصلاح شود. اگر سطح 2.47 دلار در نزول بعدی به حمایت تبدیل شود، می توان در تداوم روند صعودی انتظار پیش روی تا 3.50 دلار را داشت. اما برعکس، درصورتی که قیمت زیر 2.47 دلار بسته شود، می توان گفت که روند صعودی ضعیف شده است.

تحلیل ریپل (XRP)

در 21 آگوست خرس ها تلاش کردند مانع از افزایش قیمت ریپل از سطح 1.28 دلار شوند اما موفق به انجام این مهم نشدند. حالا گاوها برای عبور قیمت از مقاومت 1.35 دلاری پیش روی خود در تلاش هستند.

نمودار ریپل

درصورتی که موفق شوند، ریپل ممکن است تا مقاومت 1.66 دلار صعود کند. انتظار می رود که در این سطح شاهد یک اصلاح جزئی باشیم. اما برخلاف دیدگاه فوق، اگر قیمت از 1.35 دلار کاهش یابد،‌ خرس ها برای نزول قیمت به 1.07 دلار تلاش خواهند کرد. اگر این حمایت شکسته شود، شرایط به نفع خرس ها تغییر خواهد کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx