تحلیل ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، و بایننس کوین

  • زمان مطالعه: 6دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 2094 نفر

تحلیل ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، و بایننس کوین

با منفی شدن بازار، در حال حاضر گاوها در تلاش هستند که کنترل بازار را از خرس ها پس بگیرند. با تحلیل ارزهای دیجیتال زیر همراه ما باشید.

تحلیل بیت کوین (BTC)

رشد صعودی اخیر بیت کوین باعث شده که شاخص RSI به دلیل هجوم خریداران برای خرید این ارز دیجیتال در محدوده اشباع خرید قرار گیرد. معمولا بعد از چنین اتفاقی، اصلاح رخ می دهد، مسئله ای که امروز شاهدش هستیم.

نمودار روزانه بیت کوین

وضعیت شکل گرفته در نمودار نشان می دهد که گاوها به هنگام کاهش قیمت، حجم خرید را افزایش داده و موجب حفظ دیدگاه صعودی بازار شده اند. به نظر می رسد که در روزهای آتی بیت کوین در بازه ۳۴۷۸۶ – ۲۶۰۰۰ دلاری قرار گیرد. هرچند، درصورتی که حجم فروش افزایش یابد و قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۲۶۷۳۷ دلار) سقوط کند، بیت کوین می تواند تا میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه (۲۱۵۷۸ دلار) نزول کند.

تحلیل اتریوم (ETH)

در سوم ژانویه اتریوم به راحتی از بازه ۸۰۰ دلاری عبور کرد و به سد مقاومتی ۸۴۰.۹ دلاری پیش روی خود رسید. این مسئله نشان دهنده میزان حجم خرید توسط گاوها بوده است. این روند صعودی ادامه داشت و اتریوم موفق شد حتی تا ۱۱۵۶.۴ دلار پیش روی کند.

نمودار روزانه اتریوم

درصورتی که گاوها قیمت این آلت کوین را بالای بازه هزار دلاری نگه دارند، اتریوم می تواند تا ۱۲۶۰ و ۱۴۲۰ دلار صعود کند. اما وضعیت نمودار حاکی از قصد فروش برای کسب سود است. انتظار می رود که در روزهای آتی، اتریوم در بازه مشخصی قرار بگیرد. درصورتی که اتریوم به زیر ۸۴۰.۹ دلار سقوط نکند، این موضوع نشان خواهد داد که تریدرها به دنبال فروش نیستند.

در این صورت احتمال می رود که گاوها برای تداوم روند صعودی تلاش کنند. اما درصورت سقوط اتریوم به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۷۳۱ دلار) روند نزولی خواهد شد.

تحلیل لایت کوین (LTC)

در ۲ ژانویه لایت کوین از بازه ۱۲۴.۱ دلاری روند صعودی خود را آغاز کرد. این رمزارز موفق شد که به اولین هدف خود یعنی ۱۶۰ دلار برسد و حتی تا ۱۷۳.۳ دلار پیش روی کند. اما با رسیدن به این سطح، برخی از تریدرها به جهت کسب سود دست به فروش زدند.

نمودار روزانه لایت کوین

نکته مثبت افزایش حجم خرید توسط گاوها به هنگام کاهش قیمت تا ۱۴۰ دلار است. این مسئله نشان می دهد که همچنان دیدگاه بازار صعودی است. میانگین های متحرک شیب صعودی دارند و شاخص RSI در محدوده اشباع خرید قرار دارد که نشان می دهند گاوها همچنان دست برتر را دارند. درصورتی که گاوها موفق به افزایش قیمت لایت کوین از ۱۷۳.۳ دلار بشوند، این ارز ممکن است تا ۱۸۴.۷ دلار صعود کند. اولین نشانه از ضعف این ارز سقوط به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱۲۲.۹ دلار) خواهد بود.

تحلیل بایننس کوین (BNB)

بایننس کوین ریزش نسبتا تندی را از بازه ۴۳.۲ دلاری شاهد بود، که نشان دهنده فروش به قصد کسب سود توسط برخی از تریدرها است. با این وجود، میانگین های متحرک شیب صعودی دارند و شاخص RSI در محدوده مثبت قرار دارد که نشان می دهد روند صعودی ادامه خواهد داشت.

نمودار روزانه بایننس کوین

درصورتی که قیمت این ارز بالای ۳۵ دلار حفظ شود، این موضوع نشان خواهد داد که گاوها حجم خرید را افزایش داده اند. با افزایش حجم خرید گاوها برای صعود تا هدف خود یعنی بازه ۵۰ دلاری تلاش خواهند کرد. اما برخلاف این نظریه، در صورتی که بایننس کوین به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه نزول کند، این مسئله حاکی از ضعف روند حرکتی و عدم خرید گاوها به هنگام کاهش قیمت ها خواهد بود. درصورت تداوم روند نزولی، بایننس کوین ممکن است تا ۳۲ دلار نزول کند و در روزهای آتی در بازه فشرده ای قرار بگیرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx