خرید بایننس کوین

Binance Coin (BNB)
  • BNBکد
  • 4رتبه

11 روز قبل از آغاز به کار صرافی ارزهای دیجیتال Binance به طور رسمی، بایننس کوین در سال 2017 از طریق عرضه اولیه راه اندازی شد. بایننس کوین در ابتدا به عنوان یک توکن ERC-20 در شبکه اتریوم عرضه شد.عرضه کل BNB در ابتدا 200 میلیون واحد بود و 100 میلیون از این کوین در عرضه اولیه توزیع شد. اما چندی بعد، رمزارز بایننس کوین از نوع ERC-20 در آوریل سال 2019 با راه اندازی شبکه اصلی Binance Chain با بایننس کوین از نوع BEP2  به نسبت 1: 1 سواپ شد. و حالا این کوین دیگر در شبکه اتریوم وجود ندارد.

از بایننس کوین می توان به عنوان روش پرداخت، و همچنین به عنوان توکنی برای پرداخت کارمزدها در صرافی بایننس استفاده کرد. به علاوه از این کوین می توان برای مشارکت در فروش توکن ها در لانچپد بایننس استفاده کرد. بایننس کوین (BNB) را نمی توان مانند سایر ارزهای دیجیتال مبتنی بر مکانسیم اثبات کار استخراج کرد. دلیل این موضوع استفاده بلاکچین بایننس از مکانیسم اجماع BFT است. در عوض، اعتبارسنج ها می توانند از طریق تامین امنیت شبکه با تأیید بلوک ها درآمدزایی کنند.

قبل از مهاجرت BNB به بایننس اسمارت چین، بایننس از یک قرارداد هوشمند، پروسه توکن سوزی یا همان Burn را در شبکه اتریوم انجام می داد. مقدار توکن های سوخته شده، به تعداد معاملات این صرافی در بازه زمانی سه ماهه بستگی دارد. از زمان راه اندازی Binance Chain، پروسه توکن سوزی دیگر در شبکه اتریوم صورت نمی گیرد. برخلاف گذشته که از یک قرارداد هوشمند استفاده می شد، هم اکنون، این پروسه با استفاده از یک دستور خاص در Binance Chain رخ می دهد. کاربران گرامی، جهت خرید بایننس کوین می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.

icon قیمت خرید اکنون:33,128,300
iconقیمت فروش اکنون:33,789,400
بایننس کوین
change-teather
تومان
بایننس کوین
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد