تلاش صرافی بایننس (Binance) برای مسدود کردن دسترسی کاربران باهوش آمریکایی

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

تلاش صرافی بایننس (Binance) برای مسدود کردن دسترسی کاربران باهوش آمریکایی چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیرعامل و موسس صرافی بایننس (Binance)، معتقد است که وی باید اقدامات بیشتری برای جلوگیری از دسترسی تریدرهای هوشمند آمریکایی به این صرافی انجام بدهد. در مصاحبه ای با خبرگزاری بلومبرگ، ژائو گفت که این صرافی باید هوشمندانه تر […]

تلاش صرافی بایننس (Binance) برای مسدود کردن دسترسی کاربران باهوش آمریکایی

تلاش صرافی بایننس (Binance) برای مسدود کردن دسترسی کاربران باهوش آمریکایی

چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیرعامل و موسس صرافی بایننس (Binance)، معتقد است که وی باید اقدامات بیشتری برای جلوگیری از دسترسی تریدرهای هوشمند آمریکایی به این صرافی انجام بدهد.

در مصاحبه ای با خبرگزاری بلومبرگ، ژائو گفت که این صرافی باید هوشمندانه تر در خصوص جلوگیری از دسترسی کاربران آمریکایی به بایننس عمل کند. او گفت:

اساساً، ما به صورت مستمر در تلاش هستیم که عملکرد مسدود سازی پلتفرم خود را کارآمدتر کنیم. گاهی اوقات برخی از تریدرها برای دور زدن مسدود سازی ما تلاش می کنند و همچنان از این پلتفرم استفاده می کنند. ما باید روشی هوشمندانه تر برای محافظت از این صرافی ایجاد کنیم و زمانی که این کار را به درستی انجام دهیم، این کاربران را مسدود خواهیم کرد.

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل و موسس صرافی بایننس

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل و موسس صرافی بایننس

صرافی بایننس که از نظر حجم مبادلاتی بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در جهان است، به دلیل تهدیدات نظارتی خدمات دهی به تریدرهای آمریکایی را در سپتامبر سال 2019 متوقف کرد. این صرافی بعداً با مشارکت BAM Trading Services که از شبکه اجرای جرایم مالی برای خدمات دهی به مشتریان آمریکایی مجوز دریافت کرده، زیر مجموعه خود را به نام Binance.US در آمریکا راه اندازی کرد.

گفته می شود که حجم تجارت در Binance.US تنها کسری از گردش مالی روزانه در صرافی بایننس است. با این حال، در حجم مبادلاتی که از این صرافی گزارش می شوند غالباً اغراق می شود و نمایانگر فعالیت تجاری واقعی در این صرافی نیست. هرچند که این موضوع تنها مختص صرافی Binance.US نیست و اغلب صرافی های بزرگ حجم مبادلاتی خود را بزرگتر از آنچه که در واقعیت رخ می دهد گزارش می کنند.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx