ریکاردو سالیناس پلیگو نیز به کمک توییتر قیمت بیت کوین را افزایش داد!

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

ریکاردو سالیناس پلیگو نیز به کمک توییتر قیمت بیت کوین را افزایش داد! ریکاردو سالیناس پلیگو (Ricardo Salinas Pliego)، مدیر شرکت سالیناس (Grupo Salinas) و سومین فرد ثروتمند مکزیک، بیت کوین را در توییتر خود تبلیغ کرد. این میلیاردر که گفته می شود ثروت خالص او بیش از ۱۳ میلیارد دلار است، در آخر هفته […]

ریکاردو سالیناس پلیگو نیز به کمک توییتر قیمت بیت کوین را افزایش داد!

ریکاردو سالیناس پلیگو نیز به کمک توییتر قیمت بیت کوین را افزایش داد!

ریکاردو سالیناس پلیگو (Ricardo Salinas Pliego)، مدیر شرکت سالیناس (Grupo Salinas) و سومین فرد ثروتمند مکزیک، بیت کوین را در توییتر خود تبلیغ کرد.

این میلیاردر که گفته می شود ثروت خالص او بیش از ۱۳ میلیارد دلار است، در آخر هفته بیو توییتر خود را تغییر داد و هشتگ بیت کوین را ثبت کرد. کاربران توییتر و بیش از ۸۴۰ هزار فالور او در توییتر گزارش کردند که با درج این هشتگ در روز شنبه قیمت بیت کوین برای اولین بار طی ۲۳ روز گذشته به بیش از ۴۰ هزار دلار صعود کرد.

توییت ریکاردو سالیناس پلیگو

توییت ریکاردو سالیناس پلیگو

در مصاحبه ای در ماه دسامبر سالیناس اعلام کرد که وی اولین بار بیت کوین را در سال ۲۰۱۳ زمانی که قیمتش برابر با 200 دلار بود، خریده بود. و در بازار صعودی سال ۲۰۱۷ با افزایش قیمت بیت کوین به ۱۷ هزار دلار، بیت کوین های خود را فروخته بود. وی از بیت کوین به عنوان “بهترین سرمایه گذاری عمر خود” یاد کرده است.

در ماه نوامبر ریکاردو سالیناس اعلام کرد که ۱۰٪ از سرمایه خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کرده و مابقی را در “حوزه استخراج فلزات گرانبها” سرمایه گذاری کرده است. این میلیاردر ۶۵ ساله قبل از افزایش قیمت بیت کوین به بالاترین سطح خود در دسامبر و ژانویه اقدام به خرید این ارز دیجیتال کرد و با صعود قیمت، ثروتش بیش از دو برابر شد. وی اعلام کرده که حداقل به مدت پنج سال قصد فروش دارایی های دیجیتال خود را ندارد.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx