علل ریزش قیمت امروز بیت کوین چیست؟

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

علل ریزش قیمت امروز بیت کوین چیست؟ قیمت امروز بیت کوین به صورت ناگهانی ریزش کرد. 3 دلیل برای این ریزش قیمت ذکر شده است. ثبات یک هفتگی بیت کوین در ۱۷ آگوست ارزش بیت کوین به میزان ۱۲۴۸۶ دلار صعود کرد که این میزان افزایش برای خود رکوردی جدید محسوب می شود. از آن […]

علل ریزش قیمت امروز بیت کوین چیست؟

علل ریزش قیمت امروز بیت کوین چیست؟

قیمت امروز بیت کوین به صورت ناگهانی ریزش کرد. 3 دلیل برای این ریزش قیمت ذکر شده است.

ثبات یک هفتگی بیت کوین

در ۱۷ آگوست ارزش بیت کوین به میزان ۱۲۴۸۶ دلار صعود کرد که این میزان افزایش برای خود رکوردی جدید محسوب می شود. از آن تاریخ ارزش این ارز دیجیتال در بازه ۱۲۰۰۰ دلار قرار گرفته و نتوانسته از این مقدار بالاتر برود. به عنوان یک قاعده ی کلی برای بازار بیت کوین، زمانی که ارزش بیت کوین در یک بازه زمانی طولانی، بدون هیچ نشانه ای از صعود یا سقوط به ثبات می رسد، می توان انتظار نوسان شدید را داشت. تاجری که با نام مستعار “Mayne”،نرخ ۱۱۶۵۰ دلار برای بیت کوین را در بازه زمانی کوتاه حیاتی می داند. او با اشاره به بازه ۱۱۶۵۰ تا ۱۱۷۳۰ دلار بیان کرده است که:

بیت کوین می تواند تا ۱۲.۱ هزار دلار صعود کند “اگر” سطح توسی را رد کند. در غیر این صورت شاهد سقوطی تا ۱۱.۱ هزار دلار خواهیم بود.

بیت کوین

فرا رسیدن قراردادهای انتخابی  (Option Contract)

با وجود اینکه علاقه به بازار قراردادهای انتخابی در بیت کوین به میزان ماه ژوئن بالا نیست، اما پتانسیل ارزشی ۵۰۰ میلیون دلاری برای قراردادهای باز برای ۲۸ آگوست وجود دارد. با اتمام همزمان قراردادهای انتخابی و آتی بیت کوین امکان نوسان های شدیدی در ارزش این ارز وجود دارد. جاش السویچ از تحلیلگران رمز ارزهای رایج به افزایش شدید در ارزش ارزها با اتمام قراردهای انتخابی اشاره کرد و وی افزود:

قراردادهای آتی بیت کوین این هفته افزایش خواهند داشت. مراقب شیطنت های بازار باشید.

کاهش فاندمنتال ها

طبق گزارش محققان، فاندمنتال های بیت کوین شاهد کاهش بوده است. GNI با 6 واحد کاهش، از 71 وحد تا 65 واحد کاهش یافته است. بررسی وضعیت فاندامنتال ها بیانگر این است که این موضوع هم از دلایل این کاهش بوده است.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx