فاز نخست متاورس شیبا به زودی برگزار خواهد شد

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

فاز نخست متاورس شیبا به زودی برگزار خواهد شد بر اساس گزارش ها، در فاز ابتدایی متاورس شیبا 36,431 قطعه زمین آزاد خواهند شد. این زمین ها از چهار منطقه تشکیل خواهند شد. توییت منتشر شده توسط MILKSHAKE نشان می دهد که این چهار منطقه رشد، دفاعی، فناوری و ارزی نامگذاری شده اند. از آنجایی […]

فاز نخست متاورس شیبا به زودی برگزار خواهد شد

فاز نخست متاورس شیبا به زودی برگزار خواهد شد

بر اساس گزارش ها، در فاز ابتدایی متاورس شیبا 36,431 قطعه زمین آزاد خواهند شد. این زمین ها از چهار منطقه تشکیل خواهند شد.

توییت منتشر شده توسط MILKSHAKE نشان می دهد که این چهار منطقه رشد، دفاعی، فناوری و ارزی نامگذاری شده اند.

از آنجایی که این قطعه زمین ها بر اساس موقعیت خود ارزشگذاری خواهند شد، انتظار می رود که فاز نخست یکی از مهمترین فازها باشد.

گفته می شود که رویداد مناقصه به زودی آغاز خواهد شد. طبق برنامه اعلام شده این رویداد به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

پیش از آغاز این مناقصه کاربران باید توکن های LEASH یا NFT های شیبوشی (Shiboshi) را قفل کنند. لازم به ذکر است که تمامی پیشنهادها با استفاده از اتریوم انجام خواهد شد.

فازهای دوم و سوم متعلق به آندسته از افرادی خواهد بود که موفق به حضور در فاز ابتدایی نشدند. رویداد دوم نیز بلافاصله پس از مرحله اول آغاز و به مدت 7 روز در جریان خواهد بود.

در فاز سوم که بعد از فاز دوم روی خواهد داد، کاربران قادر به خریداری زمین های باقی مانده با قیمت ثابت خواهند بود. در این فاز، دیگر کاربران نیازی به قفل کردن دارایی های خود نخواهند داشت.

 

نظرات بیان شده در اخبار و تحلیل ها صرفا ترجمه ای از منابع مذکور می باشند. و تیم تحریریه ارزینجا هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx