فرصتی خوب برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

فرصتی خوب برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ارزهای دیجیتال با تداوم روند نزولی خود به قیمت های سال های گذشته خود رسیده اند. کاهش قیمت ها فرصت خوبی را برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال فراهم کرده است. چندین ارز دیجیتال هم اکنون با ریزش هایی که داشته اند در قیمت های اواسط سال […]

فرصتی خوب برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

فرصتی خوب برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال با تداوم روند نزولی خود به قیمت های سال های گذشته خود رسیده اند. کاهش قیمت ها فرصت خوبی را برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال فراهم کرده است.

چندین ارز دیجیتال هم اکنون با ریزش هایی که داشته اند در قیمت های اواسط سال 2017 خود معامله می شوند و فرصت خوبی را برای ورود به این عرصه را برای مشتاقان ایجاد کرده اند.

یکی از نمونه های بارز کاهش ارزش رمزارزها لایت کوین (LTC) است. این رمز ارز هم اکنوان در بازه قیمتی 46 دلار معامله می شود. لایت کوین در 11 ژوئن سال 2017 ارزشی برابر با 33 دلار داشت. جالب است بدانید که بالاترین ارزش این ارز دیجیتال برابر با 365 دلار بوده است.

ارزهای دیجیتال فرصت های دوم و سومی را برای ثروتمند شدن فراهم کرده اند. نکته ای که باید به آن توجه کرد این مسئله است که ممکن است این ارزهای دیجیتال هیچ وقت به بالاترین قیمت های گذشته خود نرسند. بنابراین قبل از اقدام به سرمایه گذاری در این ارزها تحقیق و مطالعه کنید.

یکی دیگر از بخش هایی که ممکن است سود دهی خوبی داشته باشند، بخش دیفای (DeFi) است. بسیاری از دارایی هایی که در این بخش فعال هستند، روندی صعودی و رو به رشد دارند اما به دلیل پیچیدگی هایی که در دیفای وجود دارد، سرمایه گذاری در این بخش را امری پرخطر و ریسکی کرده است.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارزهای دیجیتال

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات تصادفی
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx